Garantili çözümler

Kategori: Genel - Yorum Yazın
Garantili çözümler

 

Ümraniye Beko Servisi olarak, Ümraniye’de ikamet eden Beko marka beyaz eşya kullanıcılarına garantili ve kaliteli onarım hizmeti veren servisimizde çalışan alanında uzman teknisyenlerimizin aracılığıyla aynı gün içerisinde teknik servisi veriyoruz. Beko markalı çamaşır makinesi,bulaşık makinesi,kurutma makinesi,fırın,ocak,buzdolabı,derin dondurucu,kombi ve klima servisleri ile hizmet verebiliyoruz. Çakmak Beko Servisi olarak servis firmamız uzman kadrosu ile Ümraniye ilçe genelinde 1 yıl garantili onarım hizmeti ile faaliyet gösteriyor.Çakmak mahallesinde ikamet eden kullanıcılar olarak Beko marka beyaz eşya,kombi ve klima cihazınızla ilgili tüm teknik sorunları bizimle paylaşarak servis hizmeti alabilirsiniz.

Tüm Beko marka cihazlar için aynı gün içinde yerinde onarım hizmeti veriyoruz. Kesin çözüm istiyorsanız servisimizden destek alabilirsiniz.Bölgenin en eski servisi olarak her türlü imkana sahibiz.

Şerifali Beko Servisi olarak ise, Ümraniye ilçesinin en gözde semtlerinden biri olan Şerifali mahallesinde ikamet eden Beko kullanıcılarına aynı gün içinde teknik servis hizmeti verebiliyoruz. Sektörün en modern firmalarından biri olarak aynı gün içinde ve yerinde 1 yıl garanti imkanı sunarak hizmet veriyoruz.Beko beyaz eşya,kombi ve klimalar için faaliyet gösteren firmamız,alanında uzman kadrosu ile tüm problemleri yerinde giderebilen firmamız,uzun zamandır Ümraniye ilçesinde faaliyet gösterdiği için ilçenin tüm mahalle ve semtlerinde de faaliyet göstermektedir.Arızanın türüne göre Şerifali Beko beyaz eşya servisi,Şerifali Beko kombi  servisini arayıp bizleri arızadan haberdar ettiğiniz takdirde tüm ekipmanlarımızla yardımcı oluyoruz.

 


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!