Gelin Olacak Kızlara Öneriler

Kategori: Genel - Yorum Yazın
Gelin Olacak Kızlara Öneriler

Gelin olmak değil gelinlik giymek zordur aslında. Koskoca tarlatanın altında on iki santimlik topuklu ayakkabılarla koca bir gün hem oynamanız hem de takı töreninde saatlerce dikilmeniz beklenir. Hele bir de kış aylarındaysa düğününüz işiniz daha da zor. Belki kar yağar kayıp düşme korkusuyla boğuşursunuz, belki yağmur çamur içinde güzelim gelinliğiniz batmasın diye çaba sarf edersiniz. Tüm bu sıkıntıların üstüne görümcenin, kaynananın iğneli laflarıyla boğuşursunuz. Bunların daha öncesinde çektikleriniz de cabası. Bir beyaz elbise için gezmediğiniz yer kalmaz. Birbirinden farklı gelinlik modelleri arasından hangi birine karar vereceğinizi bilemezsiniz. O kadar çok yer gezersiniz ki hangisini daha çok beğendiğinizi hatırlamaz hale gelirsiniz. Zaten ayaklarınız yürümekten su toplar. Bir an önce alalım artık düşüncesiyle onca güzel gelinlik içinde belki de en vasatını alır çıkarsınız. Nerde kaldı çocukluk hayalleri…

Tamam, tamam korkmayın… Size bunları söyleyecek onlarca kişi olacaktır elbette fakat yorgunluklar, sıkıntılar da olsa hayatınızın en mutlu günü evlendiğiniz gündür. Çünkü hayatınızdaki herkesi bir kenara atıp sadece bir kişiyle paylaşmaya karar vermenizden sonra belli bir süre bu günün hayaliyle yaşarsınız. Sonrasında ilmek ilmek işlediğiniz günlerin meyvesini aldığınız bu gün elbette ki her ne olursa olsun çok güzel olacaktır. Bazı küçük aksaklıklar olabilir, normaldir fakat tüm bunlar ileride hatırlanarak gülünecek sevimli anılar olarak kalır. Görümceniz ve kaynananızın niyeti ne olursa olsun siz yüreğinizde yatan kişiyle evlenmenin mutluluğundan çok da önemsemezsiniz onların ne dediklerini. En azından yapmanız gereken budur: sadece mutluluğunuza odaklanmak… Giydiğiniz elbise ise sizi bir prenses gibi gösterecektir emin olun. Yukarıdaki kötü senaryoya uygun aksaklıklar dahi olsa bir gelin daima güzeldir ve gelin olduğu gün herkesin gözünde özeldir. Bunu sakın unutmayın.

http://modelgelinlik.net/ adresinden tüm gelinlik modellerini inceleyebilir, gelinlik firmaları ile iletişime geçebilir size en yakışacak gelinlik modelini kolaylıkla bulabilirsiniz.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!