Gizlili

www.depresan.net’in kişisel kayıtlarınızı ciddi anlamda koruduğunu belirtmek isteriz. Fakat bunu garanti edemiyoruz. Blog konularına yorum yaparken girdiğiniz kişisel bilgileriniz site veritabanına işlenir ve bu bilgileriniz 3. şahıslar tarafından görülemez.

www.depresan.net’te üyelik alırken email adresiniz, adınız, ve kullanacağınız rumuzdan başka hiç bir bilgi talep edilmemektedir. Bu bilgiler dışında diğer kişisel bilgilerinizi isteyen bir form ile karşılaşırsanız tarayıcınızda www.depresan.net adresinin yazılı olduğundan emin olunuz ve bizi bu konuyla ilgili bilgilendiriniz.

www.depresan.net kişisel bilgisayarlarınızdaki çerezleri okuyabildiği için, bloga tekrar girdiğinizde yorum alanında sizin bilgilerinizi otomatik olarak çıkaracaktır. Bilgilerinizin çıkmasını istemiyorsanız eğer tarayıcınızın çerezlerini silmeniz gerekmektedir.

www.depresan.net üyelikleriniz 3. şahıslarla paylaşılamayacağı gibi ticari olarakta kullanılmayacağının sözünü veriyoruz.

www.depresan.net’e üye olduğunuzda girdiğiniz kişisel bilgileriniz sistemimize şifreli olarak kaydedilir. Herhangi bir sistem açığından oluşabilecek zararlarda açığa çıkan bilgilerinizden yönetim sorumlu değildir

www.depresan.net’in kullanım koşullarını ve siteyi nasıl kullanacağınızla ilgili bilgileri site yönetiminden isteyebilirsiniz.

Web sitemizin gizlilik politikasını okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi var sayıyoruz. Bu bilgiler zamanla değişebilir ve bu bilgileri okuma zorunluluğu kullanıcıya aittir.

Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

YORUM YAZIN

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.