Google Play devrede!

Google Play devrede!

Google nihayet Android Market‘i tarihe gömdü. Android cihazlar için uygulama ve oyun merkezi olan Android Market‘in adı Google Play oldu. Üstelik Google Play Store‘u Türkçe olarak kullanabiliyorsunuz. Aynı zamanda Türkiye’deki Android geliştiricileri için ekmek kapısı olma özelliği taşıyor. Uygulamalarını satabilme imkanları olacak.

Google Play‘de, Google hesabınıza bağlı bir kredi kartı vasıtasıyla ücretli Android uygulamalarını indirebileceksiniz. Ücret hesabınızdan çekildiği anda uygulamayı indirebileceksiniz. Bir kez daha yazmak istiyorum. Türk Android geliştiricilerinin de uygulama satabilmesi çok iyi olmuş.

Türkiye’den sadece ücretsiz uygulamalar indirilebiliyordu. Şimi ücretliler de indirilebiliyor. Google Play‘de 450 bin civarındaki ücretli ve ücretsiz tüm uygulamalara ulaşabiliyorsunuz.

Google Play Store der ki;

Google Play nerede olursanız olun Android cihazlarınızda veya Web’de uygulamalar ve oyunlar keşfetmenize, beğendiklerinizi satın alıp keyifle kullanmanıza yardımcı olur. Yüz binlerce uygulama ile Google Play’de herkes için bir uygulama vardır.

Türk geliştiricilere ve Android sevenlere hayırlı uğurlu olsun. Şimdi Google Play‘i sömürmeye gidin. Hadi!


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!