GÜLERYÜZLÜ VE KALİTELİ ÖZEL SERVİS HİZMETİ

Kategori: Teknoloji - Yorum Yazın
GÜLERYÜZLÜ VE KALİTELİ ÖZEL SERVİS HİZMETİ

Hayatımız boyunca birçok kez kullandığımız teknolojik ürünler bazı zamanlarda problemler çıkararak hayatımızda bir anlık duraksamaya sebep olmaktadır. Bu şekilde oluşan sorunların giderilmesi için ise tamamen alanında uzman kişilerden yardım alınması gerekir. Bu durumdan elde edilecek avantaj ise uzman kişilerden alınan yardım sorunların tekrar karşılaşılmaması konusunda daha etkili olmasıdır.

İstanbul gibi bir ilde yaşayanlar için oldukça geniş servis ağına sahip olan özel servislerden birisi de Kadıköy Bosch servisi  olmaktadır. İstanbul’un en iyi yerlerinden birisi olan Kadıköy’de insanların Bosch markalı ürünlerinde karşılaştıkları sorunları en kısa sürede halledilmesini sağlayan servis haftanın her günü ve günün her saati açık olmaktadır. Bu şekilde istenilen zamanda servis yardımı alabilecek sorunlarınızı en kısa sürede hallettirebileceksiniz.

Diğer bir servisimiz olan Feneryolu Bosch servisi bu bölgedeki yaptıkları tamir işlemlerinde tüm servislerimizde olduğu gibi yüzde yüz müşteri memnuniyeti hedeflemektedir. Güler yüz ve kaliteli hizmet ile bu oranı yakalayan tüm servislerimiz yapılacak olan problem giderme işlemlerini en kısa sürede hallederek müşterilerin mağduriyet sürelerini minimuma indirmektedir.

Servis olarak seçeceğiniz ekipte bir takım özellikler aramalısınız. Bu özelliklerden öncelikle güleryüz gelmektedir. Asık bir suratla gelip giden ekip müşteri memnuniyetini istediği oranda yakalayamamaktadır. Diğer dikkat edilecek husus ise alanında uzman ve garantili tamirat yapıyor olmalarıdır. Bu durumdan elde edilecek avantaj ise aynı sorunla tekrar karşılaşıldığında ücretsiz olarak tamirat işlevi yapılacaktır.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!