Günlerdir yazmadım, sebebi…

Kategori: Kişisel - Yorum Yazın
Günlerdir yazmadım, sebebi…

Selam insanoğlu. 1 haftadır yazamıyordum çünkü blogun yazı işleri sorumlusu olan post-new.php sayfasına ulaşamıyordum. Bunun nedenini hostingsel olarak açıklamak isterdim ama onlarda tam olarak neden böyle hata verdiğini bilemediler. CPU aşımı dediler ama işin içinde başka birşeyler olabilir. HTTP 500 hatalarını bol bol aldım ayrıca beyaz sayfa sorunsalıda baya bi sorunluydu.

Ben ne yaptım peki bu zaman içerisinde? Hiç. Hiçbişey. Gözlerimin ebesini dikmekten başka… Dizilerimin yeni sezonları yavaş yavaş dzimage geldiği için üvey evlat muamelesi yapıyorum bloga. Dizilerim rayına oturduğunda bloga yazı yazma eylemimde rayına oturacaktır. Aslıda benim merak ettiğim şey bu yazıyı nasıl yazmış olmam. Acaba yasal olmayan windowsumun bu işin içinde parmağı varmıydı? Format attım çünkü bilgisayara. Format atmadan önce bazı kişilere admin panelimi açıp açamadıklarını sordum. Sonuç pozitif. Formattan sonra direk girdim ve admin panel beyaz sayfa hatasıyla falan karşılaşmadım. Belki de ben format atarken sunucuda değişiklik olmuştur ya da gerçekten benim işletim sistemiyle bi alakası vardı. Bunu sherlock holmes’un bile çözebileceğine ihtimal vermiyorum. Ama yeni sezonu gört dözle bekliyorum.tasavvuf edebiyatı

Herneyse cicim. Dizilerimden vakit kalırsa bloga bi kaç bişey daha karalayacağım. Aslında bir dahaki blog konumu bugün başlayacağım temel fotoğrafçılık eğitimine adayabilirim. 6 hafta sürecek bu eğitimin tüm gelirleri Kızılaya bağışlanacak. Bunu da burdan söyleyerek s****rip gidiyorum. Hade çaçaw.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!