kuşadası escort

Hakkımda

Merhaba sayın okurlar

Kendimle ilgili henüz gün ışığı görmemiş bilgilerimi yayınlayacağım. Dikkat! Bu mesajın kendi kendini patlatma özelliği vardır ama ne zaman patlatacağı kesinlik kazanmamıştır. Hakkımda bilmek istediklerinizin bir kısmını yazayımda kim olduğumu ne yaptığımı bilin. İşte başlıyoruz. Hazırmısınız?

İyinet.com moderatörüyüm. Ayağınızı denk alın. Nickim depresan. Çalkantılı dönemlerde ara ara yönetimde bulundum ve ayrıldım. Kimisi benim hatalarımdan kaynaklıydı kimisi ise forumla alakalı kimisi ise içerdeki üyelerle ilgiliydi. Sonuç olarak kendimi toparladım ve kaldığım yerden devam ediyorum. Burası çok güzel. Sizde gelin.

Tek tabancamız olan Depresan.Net. Burada ağlayıp burada gülüyoruz. Yazıp çiziyoruz filan.

 

Linkin Park dinlemekten büyük zevk alırım. Aynı zamanda Metallica’ya bayılırım. Web sitelerimde yazarken mutlaka müzik dinlerim. Zihnimi açtığına dair garip şüphelerim var. Kilise müzikleri de dinliyorum. Rock ve rap karışımı olan nu-metale bitiyorum. Punk sevmişliğimde vardır. Good Charlotte yüzünden. Genel olarak sıradan bir rock müzik dinleyicisiyimdir. Arabesk (ya da arabeks) dinlemekten pek haz almam ama bazı üstadları bende dinliyorum. Yoo yoo Müslüm ferdi orhan üçlüsünü dinlemem. Geri kalmış arka planda çalışan ama şarkıyı duyunca “aaa bu şarkıyı bumu söylüyor” dediğiniz şarkıcıları dinliyorum. Metin Işık ve Arap Şükrü favorilerimdir. Başka da dinlemem zaten.

Eskilerden çooook eskilerden MyBB ile uğraşıyordum ve bilinen iki MyBB Destek sitesinde moderatörlük yaptım. Sonra WordPress’e merak salınca forum kültürüne ters teptim. Bi ara dönmek istedim ama mybbdestek kapanınca wordpress’te kalmaya karar verdim. Mybb’ye üvey evlat muamelesi yapıyorum şuan. Sistem ne oldu neleri başardılar, ne gibi özellikleri oldu falan bunların hiçbirisini bilmiyorum. Desteğini zor veriyorum artık. Böyle devam etsin zaten. Mutlaka destek çıkıyor birileri.

Şuan da sadece WordPress ile uğraşmaktayım. Tema Türkçe’leştirme yapabilirim eğer bana ulaşırsanız.

Bana sosyal medyalardan da ulaşabilirsiniz

gibi yerlerden bana ulaşabilirsiniz. Belki daha fazla sosyal medya linki eklerim buraya. Fazla sosyalleşmek iyi değildir. Ortalık malı gibi geziniyoz sonra.

  • Ben Antalya’lıyım. 14 yıldır burada yaşıyorum. Önceki 14 yılım Bursa’da Elmas Bahçeler Mahallesinin Dutlu Sokağında geçti. Tam bir saçmalıktı orası…
  • İlk ve Orta Okulu, Bursa Elmas Bahçeler İlk Öğretim Okulu’nda okudum.
  • Liseyi ise Antalya Hızır Reis Ticaret Meslek Lisesi’nde bitirdim.
  • Hayat Üniversitesinde okudum 8 ay.
  • Askerliğimin acemiliğini Manisa Kırkağaç’ta, ustalığını ise Van/Başkale/Aydemir Jandarma Karakolu’nda yaptım. (Hayatımın en güzel dönemiydi)
  • Şuan da Tesco Kipa Antalya Hipermarket reyon görevlisiyim. 5.10 yıldır bilfiil çalışıyorum.
  • Film izlemekten ve dizi izlemekten büyük zevk alırım. Fantastik bir insanım ben. Hayallerim de fantastik son yıllarda. Mesela pılımı pırtımı toplayıp Montreal’e taşınmayı çok istiyorum. Bende yeri farklı Montreal’in.
  • Kimine göre komik bir insanmışım. Eğlenceli olduğum kadar dibine kadar depresyonda da olabilirim.
  • Uyandıktan sonra 2 saat zombi gibi evin içinde dolaşabilirim. Hiç havamda olmuyorum.
  • Nescafe vücudumun ayrılmaz bir sıvısı. O yoksa bende yokum aga.

Hakkımda anlatacaklarım bu kadar. Daha fazla detay için iletişime geçiniz.

son güncelleme: 30.04.2013

Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!