Havaş Firmasına Büyük Rakip! Lavaş Ulaşım

Kategori: Kişisel - Yorum Yazın
Havaş Firmasına Büyük Rakip! Lavaş Ulaşım

Merhaba depresan haber okuyucuları. Bu haberimizi yayınlamadan önce biraz dinlendik. Çok yorulmuştuk çünkü. Çılgın patron bize bir iş verdi ki sormayın. Gevrek imanlı habercilik anlayışımız için daha çok çalışacağız. Şimdi haberimize geçiyoruz.

1958 yılından beridir havayolu şirketlerinin göz bebeği olan Havaş firmasına büyük bir rakip geliyor sayın okuyucular. Rakip firmanın adı Lav AŞ. Firma henüz yeni kuruldu ve sadece Antalya Airport ve Çallı arası hizmet vermekte. Şirket, sınırlarını genişletmek için sibersonik faaliyetlerde bulunacaklarını beyan ettiler.

Havaş şokta! Havaş Rus asıllı basın sözcüsü olan Vladimir Spejnec firmaya başarılar diledi. Diledi ama gergin olduğu hafif tebessümünden anlaşılıyordu. Özel röportajında, bu firmanın iş yapamayacağını, faaliyetlerini durdurmak zorunda kalacaklarını söyleyen V.Spejnec çok tehditkarvari konuşmalarıyla zaten ön plandaydı.

Lav AŞ’den açıklama şu yönde oldu;

“Hepinizi ezeceğiz! Sağlam projelerimiz ve güçlü kadromuz ile piyasayı ele geçireceğiz. Havaş gibi bir şirketi yıkmak zor olacak ama biz iddialı geliyoruz. Adımız olan Lav gibi hepinizi yakacağız. ” dedi…

Bakalım bu oyunda kim kazanacak? Piyasa kızışmış durumda.

DHA ve Merak Çetesi ortak araştırmasıdır.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!