Hayal Gücünle Kanvas Tablonu Kendin Tasarla

Kategori: Yaşam - Yorum Yazın
Hayal Gücünle Kanvas Tablonu Kendin Tasarla

Kanvas tablolar cezp eden renkleri ve desenlerinin yanında kullanım rahatlığı ve fazla ağır olmayışları ile de neredeyse tüm evlerde görmeye alıştığımız tablolar oldu. Bu tablolar herkes tarafından sevilirken, gün geçtikçe modellere yenileri ekleniyor. İlk önceleri tek parça halinde tasarlanan ve hazırlanan tablolar şimdilerde tasarımcıların gücü sayesinde adeta bir puzzle gibi parçaların yan yana gelmesi ile de ilgi çekici tabloların oluşması sağlandı. Tek parça, yatay şekilde birkaç parça, dikey olarak parçalı ve dikey olarak tek parça şeklinde tasarlanan kanvas tablolarda renkler de oldukça ilgi çekici. Son yılların favorisi olan bu tablolar artık kişilerin kendi tasarımları ile de dizayn edilebiliyor. Tablonu tasarla sloganı ile hayal gücünüzü kullanarak istediğiniz tabloları tasarlayabiliyor ve herkes tarafından kullanılabilen bu tablolar içinde farklı olmayı başarabiliyorsunuz.

Eğer farklı olmak ve herkesin gördüğünde üzerinde sizi göreceği bir tablo hayalinde varsa o zaman tablonu sen tasarla! Böylelikle arkadaş ve sevdiklerinizin evlerinde de aynı tablodan olma ihtimali olmayacağı gibi senin tasarımın olan bu tabloya adeta ressam gibi evinde imzanı da atmış olabilirsin. Çünkü senin hayal gücün olmasa tablo bu şekilde düzenlenmeyecekti. İnsanı heyecanlandıra bu yöntem her odada farklı tasarım yapmak için adeta tahrik ediyor insanı.

Kanvas Tabloların Farkı

Kanvas tablolar önceki yıllardan alışık olduğumuz klasik altın varaklı ağır ve kullanımı zor olan tabloların aksine yine isteğe bağlı olarak hem klasik hem de modern çizgilerle hazırlanabilecek oldukça cazip tablolardır. Özel bir kumaş ve özel boyalarla resmedilen şekillerin solma ihtimali olmadığı gibi seneler geçse de aynı canlılığını koruyacaktır.

Sizler de en farklı ve hayal gücünüzü zorlayarak meydana getirdiğiniz deseni tablo halinde evinizde görmek için elinizi çabuk tutun. İnternet üzerinden tasarladığınız tabloyu hayata geçirecek sitelerle tanışın.

tablolar5


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!