Hotmail’den bizlere büyük jest

Kategori: Kişisel - Yorum Yazın
Hotmail’den bizlere büyük jest

Bu reklam sektöründe baya bi iş var anlaşılan. Akıl almaz reklam fikirlerini geçtim de mail olarak gönderilen reklamlara kıl oluyorum abicim. Bu nedir ya? *ornoculuktan, hayvanlarla ilgili maillerden, şunu iç şu kadar büyüsün reklamlarından gına geldi artık. Şimdi bunun yanıda farklı ve gerçekten kaliteli mail atanlarda var ve ziyaretimi de yapıyorum.

Konuya dönecek olursak sevgili mail servisimiz biricik hotmailimiz bizlere filmclup sitesinden 2 filmi ücretsiz izleyebileceğimizi yazmışlarda yazmışlar. Kırmadım kendilerini okudum. Aslında gizli bir mesaj olmalı bu. Hotmail kullanmayanlarda şimdi bu yazıyı okuduktan sonra gidip hotmail alacaklar filmi izleyecekler. Filmleri hotmail.com uzantılı mailinizle üye olduktan sonra izleyebiliyorsunuz. Olsun paylaşmak güzel şey.

Bedava film olarak ta Kiracı (The Resident) ve Sürücü (Drive) seçmişler. Drive filmini izlemeye çalışmıştım fakat beni çok sıkmıştı tekrar izlemeyi düşünmüyorum. Kiracı filmini de hatırlar gibi oldum. Güzel değilmiş gibi kalmış kafamda. Neyse işte bunu haber vereyim dedim. İyi seyirler.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!