HTC One SV Akıllı Telefon Özellikleri

Kategori: Teknoloji - Yorum Yazın
HTC One SV Akıllı Telefon Özellikleri

Akıllı telefon piyasasında önemli bir konumda bulunan HTC, yeni nesil telefon cihazlarına farklı bir zenginlik olarak HTC One SV modelini kullanıcılarına sunuyor.

Pili ile birlikte yalnızca yüz on yedi gram ağırlığı bulunan htc one sv, 480×800 ekran çözünürlüğünün yanı sıra dokunmatik süper LCD-2 ekran özelliği ile kullanıcılara şık bir tasarım olarak satışı gerçekleşiyor.

HTC One SV Teknik Özellikleri Nelerdir?

Yüz yirmi sekiz milim uzunluğunda olan htc one sv, altmış altı milim genişlinde ve dokuz milim derinliğinde bulunuyor. HTC One sv diğer özellikleri şunlardan oluşmaktadır;

 

Andorid HTC sense, Qualcomm S4 1,2 GHz çift çekirdek, microSIM sim kartı, sekiz GB toplam bellek, 1 GB DDR2, Dahili GPS anteni, G sensör, yakınlık sensörü, e-pusula, ortam ışık sensörü, bluetooth, WIFI IEEE 802,1 a/b/g/n, beats audio, 5 MP kamera, led flaş, BSI sensör, 1080p video kaydetme, özel HTC imagechip, aynı anda video ve fotoğraf çekim, akıllı flaş, video dengeleme, kesintisiz fotoğraf çekimi, yavaş çekim video ve oynatma.

Desteklenen ses formatları; aac, amr, ogg, mid, m4a, wav, wma, kayıt amr. Oynatma ise 3gp, mp4, avi, wmv, kayıt mp4.

Yeniden şarj edilebilir ve çıkarılabilir li-ion pil kapasitesi 1800 mAh olan HTC One SV telefonunda GSM/GPRS/EDGE 850/900/1800/1900 MHz özelikte bulunuyor.

Teknik özellikleri ile dikkati çeken HTC One SV modeli şık tasarımı ve rahat kullanımı ile kullanıcıların taleplerine karşılık sunarken, HTC One SV modeli hakkında tüm detaylara ve ürünün fiyat cazibesine http://www.birnumaram.com/Htc-One-V-Primo.html#0 web sayfamızdan ulaşabilir ve ürünü inceleyebilirsiniz.

Müşteri memnuniyeti esası ile çalışmalarını hayata geçiren sitemiz üzerinden kullanıcı yorumlarını takip ederek kıyaslama yapabilir, HTC One SV modelini olduğu gibi HTC marka diğer akıllı telefon ürünlerini inceleyebilirsiniz.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!