Icy wordpress teması

Kategori: Webmaster - Yorum Yazın
Icy wordpress teması

Eskiden kullandığım ve kullanmaktan zevk aldığım başka bir wordpress teması olan Icy tema, konu gönderme biçimleriyle temiz bir temadır. Alıntı, video konu, normal konu, link konu gibi zarif konu biçimleri bulunmakta. Temayı kullanmayı bıraktım çünkü sıkılmıştım bu temadan. Siz siz olun sık tema değiştirmeyin. Site altüst oluyor valla. Neyse. WordPress icy temanın özelliklerine geçelim.

Retina ve cihazlarla uyumlu olması geçer not alıyor. 6 tane özel widget bulunuyor. Admin panelinden tema seçeneklerine ayar verebiliyorsunuz. Özel alanı mevcut. HTML 5 ve CSS 3 nimetlerinden yararlanılmış. Kişisel ve genel bloglar için ilaç niteliğinde. WordPress icy temasının ücretli versiyonu da mevcut. Ücretsiz sürüme göre daha fazla özelliği vardır muhtemelen. Ücretsiz sürümler için sürekli bir update çalışması yapıyor temayı yapan kişi. Ücretsiz hem de…

Konuyu daha fazla uzatmadan, WordPress Icy temasını indirmek için buraya, demosunu görüntülemek için buraya, daha fazla bilgi için lütfen buraya tıklayınız.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!