İletişim

İletişim için lütfen mail gönderiniz

isayilmaz38@gmail.com

Merhaba sevgili takipçiler, firmalar ve webmasterlar;

Öncelikle şunu söylemeliyiz ki, blogumuzda yayınlanan programlar tamamen yasal olarak indirilebilen programlardır. Bu programları kendi sitelerinden dahi indirebilirsiniz. Yine de belirli kanunları çiğnediğimizi düşünüyorsanız eğer, bizimle iletişime geçiniz. İlgili konu 2 iş günü içerisinde sitemizden kaldırılır.

Zaman zaman karşılıklı link değişimi yapabiliriz. Ücretsiz link değişimlerini sadece ama sadece teknoloji, internet, sosyal medya bloglarından yana kullanıyorum. Web sitenizin bir değeri olmayabilir. Bunu dert etmeyin. Eğer blogunuzu kabul süzgümüzden geçirebilirsek sizlerle link değişimi yapmaya hazırız arkadaşlar. (Bir süre ücretsiz link değişimi yapmayacağız)

Eğer blogumuzun herhangi bir bölgesine ücretli link veya banner logo tarzı grafikler ile reklam verecekseniz, şunların sitenizde geçmemesine(en azından kategorisi olmamalı) özen gösterin;

Sitenizde hiç bir zaman Türk Milletini aşağılayıcı, küçük düşürücü ve hertürlü Türk düşmanlığı propagandası yapılan yazılar, resimler, video, link vs olmamalıdır. Şiddetle kınarım seni.

Adult sektörden evine ekmek götüren bir insanın sitesini yayınlamamız ahlaki açıdan tuhaf kaçar.

Bezimle sohbet etmek istiyorsanız yine bu sayfayı kullanabilirsiniz. Mail atabilirsiniz. Bu sayfadan yorum bırakabilirsiniz. İstediğiniz gibi takılabilirsiniz.

Tüm bu yazılanların ışığında sizi iletişim sayfamız ile baş başa bırakıyoruz.

Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

YORUM YAZIN

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.