İndirimli markalar tek bir sitede

Kategori: Yaşam - Yorum Yazın
İndirimli markalar tek bir sitede

İnternet üzerinden alışverişin her geçen gün biraz daha yaygınlaştığı Türkiye’de özellikle kadın tüketicilerin ilgisi de son birkaç yıl içerisinde inanılmaz bir şekilde arttı. Bu artışın en önemli nedenlerinden birisi Markafoni, Limango, Trendyol benzeri private shopping sitelerinin pazara girişi. Bu sitelerin başarılı kampanya yönetimleri sayesinde “internet üzerinden kıyafet alınmaz” önyargısı hızla yıkılarak moda ürünleri kadınların internet üzerinde en çok satın aldığı ürünlerin başında gelmeye başladı.

Her alanda olduğu gibi bu alanda da başarılarını ispatlayan öncü 3 firmanın arkasından benzer iş modeline sahip onlarca site kuruldu. 2013 yılı içerisinde “private shopping” yada “outlet” olarak hizmet veren Türk online ticaret site sayısı 150’nin üzerindeydi. Sektörün bundan sonraki durağı sadece en iyilerin ayakta kalacağı bir elenme süreci olacak.

 

Tüketiciler açısından sitelerin sayısının artması daha iyi marka ürünlere daha ucuz fiyata ulaşmak demek. Ancak burada tüketiciler açısından problem olan nokta yüzlerce sitede devam eden (ve bir kısmı gerçekçi olmayan) kampanyalar içerisinden kendilerine uygun olanları bulmak.

Markaraporu.com adındaki web sitesi tüketicilerin bu ihtiyaçlarını gözeterek yayın yapan bir alışveriş kataloğu. İlgilendiğiniz markaların güncel kampanyaları, outlet ürünleri ve moda ürünlerinin sezon sonu kampanyalarına ulaşabileceğiniz bir web sitesi MarkaRaporu.

Web sitesinde aynı zamanda markaların son sezon ürünlerine, ürün kataloglarına, moda sektöründen haberlere ve outlet kampanyalarına ulaşabiliyorsunuz.

Markalara, ürünlere ve sezonlara göre arama yapacağınız web sitesinde her bütçeye uygun markaların kampanyalarını takip edebilirsiniz.

Örneğin sezon sonu ve indirimli outlet ayakkabı kampanyalarına ulaşmak için bu linki kullanabilirsiniz.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!