İnternette king oynamak

Kategori: Oyun - Yorum Yazın
İnternette king oynamak

Bilgisayar başında boş vakitleri en iyi değerlendirmenin yollarından ilk şüphesiz oyun oynamaktır. Büyük küçük herkes genellikle boş vakitlerini oyun oynayarak değerlendirir. Çocukların tercihi daha çok flash oyunlar olmasına karşın yetişkinlerin tercihi ise okey, tavla, batak, king gibi oyunlardır. Binlerce kişinin internet ortamında buluşarak aynı zevke sahip oyunların oynanması internetten oyun oynamayı daha eğlenceli hale getirmektedir. Dilerseniz gerçek arkadaşlarınızla aynı odalarda oyun oynama imkanına sahip olmak ayrı bir güzellik.

İskambil oyunları dediğimizde aklımıza, batak, pis yedili, koz maça ve king gibi oyunlar gelmektedir. İsmindende anlaşılacağı gibi bu oyunlar arasında en kralı king oyunudur. Hem ihale hem de farklı oyun çeşitleriyle bir çok farklı oyun stratejisini barındıran king oyunu iskambil oyunlarının en sevilen oyunu olmuştur. Kupa almaz , kız almaz, erkek almaz, rıfkı, el almaz, son 2 almaz ve koz belirlemeli bir çok zevkli oyunu bulunmaktadır. Amaç ise oyunu ekside tamamlamamaktır. Alacağınız her ceza size eksi puan getirirken girdiğiniz her ihaleden alacağınız eller ise artı puan olarak gelmektedir.

Bir çok farklı oyunun olması king oyununu sanki karışık bir oyunmuş gibi gösterse de öğrenmesi sadece dakikalarınızı alacak bir oyundur. Öğrendikten sonra ise artık oynamaya doyamayacağınız bir oyundur.

Sizde king oyunu sevenlerden veya öğrenmek isteyenlerdenseniz  gamyun.net sizlere internette eşsiz bir king oyunu oynama deneyimi sunuyor. Hızlı, takılma olmadan açılan oyunlar, kaliteli ve gerçeğe yakın grafikler ile gerçek bir oyun keyfini gamyun.net ile yaşayabilirsiniz. Kazanacağınız puanlar ile tecrübenizi artırabilir ve tüm dünyadan en iyi king oyuncularıyla aynı masada oynama fırsatını yakalayabilirsiniz.

Klasik arkadaş ortamlarında oynanan oyunlar sürekli aynı kişilerle oynanması sebebiyle artık bir noktadan sonra sıkıcı hale gelebiliyor. İnternet ortamı ise sizler ister kendi arkadaşlarınız, isterseniz tanımadığınız kişilerlede oyun oynama imkanını veriyor. Üstelik sohbet özelliğiyle masanızdaki oyun arkadaşlarınızla sohbet edebilme imkanına da sahipsiniz. Hepinize gamyun.net ile keyifli oyunlar dileriz


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!