İnternetten Müzik Dinleyebilmek İçin En Güzel Yol: Fizy

İnternetten Müzik Dinleyebilmek İçin En Güzel Yol: Fizy

İnternet üzerinden, bağlantı kesintiye uğramadan müzik dinleyebileceğiniz ve istediğiniz her türlü müziği bulabileceğiniz pek çok internet sitesi var gibi görünse de aslında sağlıklı seçenekleriniz oldukça az. Bunların başında ise ilk sırayı Fizy çekiyor. Ancak ben size alternatif olarak, gene fizy üzerinden müzik dinleyebileceğiniz başka bir internet sitesinden bahsetmek istiyorum.

Fizy’i kullanıyorsanız son durumdan haberiniz vardır. Üye girişi yapmadığınız takdirde artık sadece parçaların ilk otuz saniyesini dinleyebiliyorsunuz ve istediğiniz parçayı bulma ihtimaliniz de eskisi gibi yüksek değil. Ben size üye olmak zorunda olmadığınız ve istediğiniz her parçayı rahatlıkla bulabileceğiniz bir onlinemüzik dinleme sitesi öneriyorum; Fizy Müzik

Site müzikleri Fizy üzerinden alıyor. Ancak bu işlem esnasında sizin fizy ile herhangi bir münasebetiniz olmadığı için siteye üye olmanız ayrıca gerekmiyor. Site içerisinde en üst bölümde kolaylıkla erişebileceğiniz arama kutucuğuna istediğiniz şarkıyı veya sanatçı adını yazarak kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz. Belki de en önemli kısım ise müzik dinlerken bağlantınız kesilmiyor.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!