iPhone’um oldu

Kategori: Kişisel - Yorum Yazın
iPhone’um oldu

Apple ve Apple ürünleri içimde hep bir ukte olarak kalmıştır. Diyorum bazen kendime symbian ve windowsun kölesi olmuşuz diye. Hani paramız olsa gider hemen Apple ürünlerinden alabilirim.

Bende bilindiği üzere Nokia C7 vardı. 2 sene kullandım maşallah tık demedi demiyim ama maşallah kaliteli telefon idi. Özellikler bakımından bir alex değildi ama yine de seviyodum telefonumu.

Kipa’da şefimden aldım iPhone’u. İlk gördüğümde zaten içimde değişik bi his vardı. O telefon benim olacak diye söyleniyordum. Söylenmelerim gerçekleşince bi garip oldum sevinsem mi üzülsem mi bilemedim. Yadagarı elimden çıkarıyordum. Onca yere düşürmüşlüklerimle veriyordum C7’mi.

Olsun. Böylesi daha iyi diyerekten el sıkıştık. Ne benden bi para çıktı ne de ondan. Ayrıca benim telefon neredeyse iPhone fiyatına denk. Gerçi benim ki daha pahalı 😛 Değişiklik iyi olacak. Farklı bir işletim sistemli telefonum var artık. Yıllardır symbian symbian diye diye yırtınıp durmuşuz. iPhone candır anam.

Telefonumu zaten değiştirmeyi düşünüyorum ben. Büyük ihtimalle parayı ve kafayı kırıp Samsung Galaxy 3 alıcam ya da HTC serisinden bir telefon alıcam. Tam olarak karar veremedim ama Nokia N9’d çok güzel be anam :S Ne yapacağımı bilemedim. Maddi açıdan totoyu doğrultayım azıcık gidip hemen bu telefonlardan birini alıcam.

Şimdi bu telefonla en az 2 3 ay geçireceğim. Bu süre içerisinde appstore itunes gibi diyarları karış karış gezerim. Oyun falan indiririm sürümünü kontrol eder güncelleme falan varsa onları yaparım. Ne biliyim yere falan düşürürüm. Şimdi biraz iPhone’umla oynaşayım. iPhone kullanma klavuzları vardır nette onlara bakayım.  Aslında bir sorun var. Hattaki kişilerimi nasıl aktaracağımı bilemedim ve telefon hafızasına kayıtlı 170 kişiyi tek seferde nasıl silicem onu bulamadım. Şimdi onlara bakınayım. Görüşenzi.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!