İstanbul Beylikdüzü Konut Projeleri

Kategori: Genel - Yorum Yazın
İstanbul Beylikdüzü Konut Projeleri

İstanbul’un özellikle yeni yerleşim bölgelerinde konut projeleri hız kesmeden devam ediyor. Kentsel dönüşüm çalışmaları da son hızla devam ediyor. Yoğun göç alan ve nüfusu hızla artan şehirde konut ihtiyacı da aynı hızla artıyor ve hem TOKİ hem de özel firmalar yüzlerce konut projeleriyle binlerce konut üretiyor. İstanbul’da deprem riski de yeni konut projelerinin inşasında önemli bir etken oldu. Bir ev sahibi olmak ve bu mega şehirde rahat ve huzurlu bir yaşam sürmek herkesin hakkıdır. Bu nedenle alt, orta ve üst gelir grubuna hitap eden projeler yapılıyor.

Alt ve orta gelir grubu için üretilen konutlar büyük bir hızla satılırken, üst gelir grubu için yapılan lüks konut projelerinde konut stoku oluşmuş bulunuyor. Avrupa Yakasında Beylikdüzü konut projeleri mimari açıdan ve inşaat kalitesi açısından çok iyi olmasına rağmen fiyat açısından her bütçeye uygun seçenekler sunuyor. Planlı bir şekilde gelişen Beylikdüzü’ nde konut projeleri de modern şehir yaşamının ihtiyaçlarına uygun olarak yapılıyor. Karma projeler ve projelerdeki sosyal donatı alanları konut sahiplerine rahat ve konforlu bir şehir yaşamı imkânları sunuyor.

İstanbul’ da konut fiyatlarının sürekli artması yatırımcılar için de cazip fırsatlar sunuyor. Konut alacaklar için 1+1 den 5+1 e kadar daire seçenekleri var. Lüks ve marka projeler inşa edildikleri bölgelere değer kazandırıyor ve fiyatların artmasına neden oluyor. İstanbul’un tüm semtlerinde konut projeleri hızla yükselirken Avrupa Yakasında Başakşehir ve Beylikdüzü’ nde çok daha hızlı bir artış yaşanıyor. Bunda 3. Köprü, 3. Havalimanı, Kanal İstanbul, Kuzey Marmara Otoyolu gibi dev projelerin kattığı değer etkili oluyor.

İstanbul konut projeleri hakkında detaylı bilgilere, konumlarına, mimari ve teknik özelliklerine, satış ve kira bilgilerine emlakdream.com sitemizden ulaşabilirsiniz. Gerek Avrupa Yakasındaki gerekse Anadolu Yakasındaki bitmiş veya devam etmekte olan konut projelerinin görsellerini ve tanıtım videolarını sitemizde görebilir ve karşılaştırma yapabilirsiniz. Bütçenize ve aile yapınıza uygun, yatırım amaçlarınıza uygun binlerce konut seçeneğini sizler için bir araya getirdik. Değer kazanan, gelişme sağlayacak olan tüm bölgeleri sizin için analiz ettik. Sitemizdeki konut projelerini ve ödeme seçeneklerini görmeden karar vermeyiniz.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!