İstanbul Vaillant Servis

Kategori: Genel - Yorum Yazın
İstanbul Vaillant Servis

Vaillant Servis firmasından düzenli zamanlarda bakım ve servis hizmetleri alıyorum ve bu konuda sizleri de bilgilendirmek istiyorum. Yetkili servisler zaman zaman hepimizin canını sıkıyor bu bir gerçek çünkü bu servis firmalarının görevi garanti süresi boyunca müşteriye destek vermek ancak garanti kapsamından çıkan ürün onları hiçbir şekilde ilgilendirmiyor.

Aslında yetkili servislerin görevi sürekli olarak ürünler ile ilgilenmektir fakat birçok firma bu konuda oldukça zayıf! Özel servis firmalarından hizmet almak çok daha kolay ve çok daha güvenli! Vaillant özel servis firması bu konuda sizlere kusursuz hizmet sunuyor ve en önemlisi de yetkili servislerin sunmadığı işçiliği sunuyor. Kalite konusunda markanın sorumluluğunda hizmet veren bu firmaya biraz daha yakın durabilirsiniz.

Vaillant özel servis firması ile ilk olarak kombimin bakım hizmeti için görüşme fırsatım oldu. Çağrı merkezi çalışanları donanımlı elemanlar ve sorduğum tüm soruların cevabını en iyi şekilde alabildim diyebilirim. Bakım hizmeti için gelen ekiplerin tümü üniversite mezunu ve işçiliğin yanı sıra müşteri ile olan iletişimleri de gerçekten harika!

Kaliteli ve güler yüzlü servis hizmeti almak isterseniz Vaillant özel servis firması aradığınız firmadır! Kaliteli işçiliğin yanı sıra biraz da saygı görmek istiyorsanız bu firmayı tercih edebilirsiniz. 444 1 494 ile hizmet veren firmaya web siteleri aracılığı ile de haftanın her günü kolayca ulaşabiliyorsunuz. Kaynak : http://www.vaillantservismerkezi.org
vaillantservismerkezi


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!