Kadıköy Baymak Servisi  

Kategori: Genel - Yorum Yazın
Kadıköy Baymak Servisi   

 

Su akıtan,ses yapan,petekleri ısıtmayan,sıcak su vermeyen vb… arızaları çıkartan tüm kombi modelleri için teknik servis hizmeti verebilen,üstelik bunu yerinde giderecek imkanlara sahip olup ilçede ikamet eden Kadıköy Baymak Servisi bununla da yetinmiyor.Bünyesinde barındırdığı çağrı merkezi ile şikayet ve önerilerinizi dinleyerek kesintisiz bir hizmet sunuyor ve 1 yıl garanti güvencesi ile uzman personellerinin ve donanımlı servis araçlarının aracılığıyla yıllık periyodik bakımınızı da üstleniyor.Ayrıca sizlere,arızalı kombinizin kısa sürede onarılması için servisini arayarak teknik servis talebinde bulunma imkanı da sunuyor.

 

Göztepe Baymak Servisi,Kadıköy ilçe genelinde faaliyet göstermekle birlikte Göztepe Mahallesi’nde ikamet eden Baymak kullanıcılarının da kombi ve klima tamir hizmetlerini büyük bir özveri ile yapıyor.Kombinizle ilgili dilediğiniz bakım ve onarım hizmeti de,1 yıl garanti sunularak yerinde yapılabiliyor. Arızalı kombiniz için dilediğiniz zaman bizi arayarak teknik destek alabiliyorsunuz.

 

Erenköy semtinde ikamet eden Baymak kombi kullanıcılarını da unutmadık! Erenköy Baymak Servisi olarak kombiniz için eski ya da yeni ayrımı yapmaksızın su akıtan,ses yapan,ısıtmayan ya da su verilmeyen tüm arızalara aynı gün içinde müdahale etmek üzere uzman kadromuzla ikamet ettiğiniz yere intikal ediyor,aynı gün içinde teknik servis hizmeti verebiliyor,tüm arızaları giderebiliyoruz.Size daha iyi bir hizmet verebilmek adına firmamız,eski ya da yeni tüm modellerin onarımlarını yapabilecek ekipman ve yedek parçaları bünyesinde barındırıyor.

 

Kadıköy ve  Erenköy Baymak Servisi olmak üzere yalnızca yaz aylarında klimalar için de teknik servis hizmeti sunabildiğimizden şüpheniz olmasın..

 


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!