Kaliteli İstanbul Baymak Servisi

Kategori: Genel - Yorum Yazın
Kaliteli İstanbul Baymak Servisi

Hafta içi ve hafta sonu kesintisiz hizmet için Servis Baymak firmasını arayabilirsiniz. Servis Baymak firması yaklaşık 10 yıldır bu sektörde yer alan ve servis anlamında kaliteyi sizlere sunan firmalardan bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor.

Beyaz eşya konusunda uzman ekibi ile birlikte kaliteye önem veren bu firmanın en büyük artısı hafta sonu da hizmet veriyor olmasıdır. Birçok özel servis firması hafta sonu tatil yapmayı tercih ediyor ancak Servis Baymak bu konuda biraz daha fedakar davranarak siz değerli müşterileri için hizmet vermeyi tercih ediyor. Baymak marka tüm ürünler için güvenebileceğini ve sorunsuz hizmet anlayışına sahip olan bu firmayı tercih edebilirsiniz.

Baymak Servis İstanbul – 444 1 494

baymakservismerkezi
Firmadan alacağınız hizmetler 1 yıl parça ve işçilik garantisi ile taçlandırılıyor ve bu sayede ürünlerde meydana gelebilecek olan sorunlar da engellenmiş olunuyor.

Aldığım servis hizmetlerinde şu ana kadar hiçbir sorun yaşamadım ve küçük problemlerde de servis ekipleri kısa sürede bu durumu düzeltmek için harekete geçiyor. Servis Baymak, Baymak marka tüm ürünler ile ilgili gerekli eğitimi almış personel ile hareket ediyor ve kendi bünyesinde eğitimlere de hız kesmeden devam ediyorlar.

Firmadan hizmet almak ya da sorularınızı iletmek için 444 1 494’ü tuşlamanız gerekiyor. Web siteleri üzerinden servis talep formunu doldurarak da bu firmadan hizmet almanız ve firmaya ulaşmanız mümkündür.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!