Kartal Maltepe İndesit Servisi

Kategori: Genel - Yorum Yazın
Kartal Maltepe İndesit Servisi

 

Servisimiz,sektörün en eski firmalarından biri olduğundan dolayı indesit marka tüm beyaz eşya cihazları için orjinal yedek parça imkanlarına sahiptir ve parçaların hepsi garantilidir.Firmamızın her türlü imkanı sunduğu teknisyenlerimiz sahip olduğu donanımlı araçlar sayesinde arızalarınızı yerinde giderebiliyor,çözüm imkanı bulabiliyor.

Firmamızın tüm tamir işlemleri ve değişen orjinal yedek parçaları garantilidir ve garanti dahilinde olan arızalara her zaman servis önceliği tanınır.

7/24 kesintisiz çağrı merkezi,İstanbul Anadolu Yakası genelinde hizmet veren özel indesit servisimiz ile de farkımızı ortaya koyuyoruz.

Kartal ilçesinde ikamet etmekte olan İndesit kullanıcılarına aynı gün içinde teknik servis hizmeti veren Kartal İndesit Servisi, alanında uzman kadrosu ile tüm beyaz eşya modelleri için teknik destek sunuyor.Sektörün en modern firmalarından biri olarak ad duyuran başarılı bir firma olarak sizlere,İndesit marka cihazlarınızla ilgili tüm teknik sorunları bizimle paylaştığınız takdirde sorunların yerinde giderilmesini sağlayarak kaliteli bir hizmet sunuyoruz.

Maltepe İndesit Servisi olarak, alanında uzman kadrosu ile İndesit marka cihazlar için teknik servis hizmeti veren firmamız sorunları cihaz için eski ya da yeni ayrımı yapmaksızın yerinde gidermektedir.Ülkemizdeki en kaliteli beyaz eşya markalarından biri olan İndesit için özel olarak servis hizmeti veren firmamız,kalitesini sorunları aynı gün içinde gidermekle de göstermektedir.Donanımlı servis araçlarımız ve uzman teknisyenlerimiz ile siz Maltepe ilçe sakinlerine aynı gün hizmet sunmaktan mutluluk duyuyoruz.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!