Kaydolmanın Ayrıcalıkları

Kategori: Teknoloji - Yorum Yazın
Kaydolmanın Ayrıcalıkları

 

Artan internet kullanımıyla birlikte ve sitelerin kullanımlarının gerçekleştirebilmesi zorunluluğu ile e-posta adresi almak zorunluluk haline gelmiştir. İnternet kullanan hemen herkesin e-posta adresi bulunmaktadır. Hatta bazı kullanıcılar birden fazla e posta adresi oluşturmaktadır. Özelikle Facebook gibi sosyal paylaşım siteleri üzerinden oyun oynayan kullanıcılar birden fazla hesaba sahiptir. Bu sebeple de birden fazla e-posta adresi almaktadır.

Çeşitli amaçlar için kullanılmakta olan forumlar, bloglar, bilgi amaçlı hazırlanmış siteler, paylaşıma açık siteler kayıt olmayı gerektirmektedir. Bu gibi durumlarda ise ilgili sitelere üye olunması gerekmektedir. Bu üyelik ise hemen hemen her sitede ücretsiz olarak gerçekleşmektedir. Üyeliğinizin bulunması halinde kolayca giriş yaparak kullanabileceğiniz sitelere eğer üye değilseniz bu işlem birkaç dakikanızı alacaktır. E posta kaydol butonu aracılığıyla üye olmak oldukça kolay ve ücretsizdir. Gerekli bilgileri doldurarak bu işlemi hızlı ve kolayca tamamlayabilirsiniz.

Raidcall oldukça fazla kullanıcıya sahip olan MMO tarzı oyunları oynayanlarla kendi radyolarını yapmak isteyenler tarafından fazlaca tercih edilen bir programdır. Program kullanımı tamamen ücretsizdir. En anlaşılır şekliyle bilgisayardan kullanılabilecek bir telsiz olan bu programda online oyuncular birbirleriyle haberleşme fırsatı bulmaktadır. Yapmanız gereken ise Raidcall kaydol butonu sayesinde üye olmak ve bu fırsatın keyfini çıkarmaktır. Oyun içerisinde yardım etme, yardım isteme, toplu savunma, toplu saldırı ve sohbet sadece tek bir tuş sayesinde sesli olarak yapılabilmektedir.

Online oyunlar arasında son dönemlerde en sık oynanan oyunlardan biri de Legend Online olmuştur. Her gün daha fazla sunucu ve oyuncuya sahip olan oyun büyümeye devam etmektedir. Önceleri yalnızca Facebook üzerinden giriş imkânı bulunan oyun daha sonra kayıt sayfası açtırarak Facebook dışından da oynanabilme imkânı bulmuştur. Legend Online İndir butonu ile kolaylıkla indirebileceğiniz oyunda farklı dil seçenekleri ve okçu, savaşçı ve büyücüden oluşan 3 farklı kategori bulunmaktadır.

Ayrıntılı bilgiye sitemizde yer alan kayıt olma anlatımları ve videoları sayesinde ulaşabilir adım adım kaydolarak istediğiniz sonuca varabilirsiniz.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!