Kırmadan Dökmeden Su Kaçağı Tespiti

Kategori: Yaşam - Yorum Yazın
Kırmadan Dökmeden Su Kaçağı Tespiti

 

Evinizde ya da işyerinizde su kaçağı, banyo, tuvalet tıkanıklıkları gibi tesisatla ilgili sorun yaşandığında en az tahribatla sorunun çözülmesini istersiniz ve bunu sağlayacak deneyimli bir tesisat ustası arasınız. Ancak günümüzde bu işleri profesyonel tesisat firmaları yapıyor ve bu firmaların çoğu yeni teknolojik cihazlar kullanarak kaliteli, temiz bir çalışma yürütüyor. Tesisat ekibi firmamız da teknolojik yenilikleri sürekli takip eden ve bunları hemen kullanmaya başlayan bir firmadır. Firmamız artık temiz ya da atık su borularında yaşanan su kaçağı, tıkanma gibi sorunları modern cihazların yardımıyla ve uzman personeliyle çözmektedir.

Bu yeni teknolojik cihazları herkes doğru şekilde kullanamaz. Ama firmamız çalışanları cihazların kullanımıyla ilgili eğitimler almıştır ve cihazları en verimli şekilde kullanabilmektedirler. Su kaçakları cihaz kullanılmadığı durumlarda tam olarak tespit etmek mümkün değildir. Çünkü sızıntı olan yerden çıkan su kendine bir yol açarak ilerler ve uygun bir yerden de duvar dışına sızmaya başlar. Yani dışardan görünen yer tam da kaçağın olduğu yer olmayabilir. Bu durumda kaçak noktasını bulmak için boruların geçtiği yerlerin kırılması gerekir.

Eski yöntemlerle su kaçağı noktasını bulmak için her yer kırılıp dökülür, evler inşaat alanına döner, evlerde yaşam alt üst olurdu. Ama firmamız modern cihazlarla kırmadan dökmeden su kaçağı tespiti yapmaktadır. Hizmetimizden yararlanmak için bizi 7/24 telefonla ya da canlı destek hatlarımızdan arayabilir ve sorunu iletebilirsiniz. Müşteri temsilcimiz hemen sorunu kaydedecek ve size randevu verecektir.

Evinize gelen ekibimiz önce duvar altından görüntü alabilen robotla su borularının görüntüsünü çekecek ve sonra bunları bilgisayarda inceleyerek kaçak noktasını tam olarak tespit edecektir. Birkaç fayansı çıkararak borudaki sorunu giderecek ve yeni fayansları yerleştirerek işlemi tamamlayacaktır. Bu temiz ve kaliteli çalışmamızla bölgemizde müşteri memnuniyeti yaratmış bulunuyoruz ve en çok aranan firma durumuna gelmiş durundayız.

www.tesisatekibi.com sitemizden de bizi takip edebilir ve çalışmalarımızla ilgili bilgi alabilirsiniz. İstanbul’un tüm semtlerine hizmet veriyoruz. Bunu sağlayacak yeterli donanıma ve altyapıya sahip olan firmamıza bir telefon etmeniz yeterlidir. Tesisat sorunlarının çözümünde ise en uygun fiyatları sunuyoruz. Kredi kartıyla ödeme seçeneklerimiz de bulunuyor ve müşterilerimiz hiçbir konuda sıkıntı yaşamıyor.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!