Kısa süren bir serüven…

Kısa süren bir serüven…

Başlığın dayanılmaz kafiye uyumuna aldırış etmeden konuyu okumaya devam ediniz. Evet sayın okur. Bir genel portal serüvenimizinde sonuna gelmiş bulunuyoruz. Blog sikertme konusunda olimpiyatlar olsa kesin 1. ben olurdum.

Ne yani *ötüne diken mi battı da yine eskiye döndürdün derseniz eğer evet diken battı. Battığı yerden çıkardım ve şuan da *ötümle çok mutluyuz. İleri ki dönemler için aklımda hiç bir blog projesi yok. Belki 2014’te başka siteler kurmak için kılları sıvarım.

Hep söylemişimdir içimden. Elbet birgün kendimi aşıp inanılmaz projelere imza atacam. O günler ne zaman gelir bilmiyorum ama şimdilik kişisel blog kulvarında at koşturmaya devam edeyim ben. Büyük teknoloji siteleri biraz daha bu işten ekmek yesinler.

Blog konularında yine ciddi revizelere gidildi bir sürü 404 oluşturuldu ve severek kullandığım trendwp multi temasına veda etmek zorunda kalındı. Arada böyle ekşınlar yaparak blogun anasını sikerttiğimin farkındayım ama konuya birde benim penceremden baksanız hiçte anne sikertme gibi bir düşünceye kapılmazsınız.

Ve yine kişisel blogumu açmış bulunuyorum. İçinde yine herzamankinden olan kendime has kategorilerim var. Bu kategorilerde ne olduğunu içine baktığınızda anlayabilirsiniz. (en azından bilmeyenler…) Kişisele döndüm diye hergün yazı yazacak değilim. Arada bir kutsal yazılarımla rahatsız edebilirim.

Neyse işte bir başka geri dönmenin vermiş olduğu sonsuz iç huzur ile bu konuyu burada sonlandırmadan önce bu konuyu burada sonlandırıyorum.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!