Android uygulama

File Widget ile dosya ve klasörlerinize kısayol oluşturun File Widget ile dosya ve klasörlerinize kısayol oluşturun

File Widget; Android işletim sistemli cep telefonları için üretilmiş ve Google Play Store üzerinden kullanıma sunulmuş bir uygulamadır. Uygulama üretici tarafından sürekli takip edilmekte ve güncel tutulmaktadır. Uygulamanın ücretsiz olduğunu..

History Eraser ile geçmiş verileri silin History Eraser ile geçmiş verileri silin

History Eraser; Android işletim sistemiyle çalısan cep telefonlarında bulunan uygulamaların depoladıkları geçmis bilgilerini tek bir dokunuşla silmeye yarayan bir uygulama. İnfolife LLC tarafından geliştirilen uygulamanın sınırlı sürümü, Google Play Store..

Mobil uygulamalar ve oyunlar Mobil uygulamalar ve oyunlar

Günümüz teknolojisinin hızla ilerlemesi ile birlikte hayatımıza bir çok yenilikler gelmektedir. Bunlardan biriside telefon teknolojisidir. Son teknoloji akıllı telefonlar hayatımızda son sürat girmekte ve hayatımızın birer parçası haline gelmektedir. Akıllı..

Android uygulama1.644 yorum
Clean Master Android uygulaması Clean Master Android uygulaması

Android işletim sistemli telefonlar akıllı telefon kategorisinde olduklarından pek çok karmaşık uygulamayı aynı anda çalıştırırlar. Zaman zaman ana ekrana dönseniz bile bu uygulamaların bir kısmı çalışmaya devam eder. Bu durum..

Adını hatırlayamadığınız şarkıları Shazam ile bulun Adını hatırlayamadığınız şarkıları Shazam ile bulun

Farz edin ki bir kafede arkadaşlarınızla oturuyorsunuz, veya bir akşam yemeğindesiniz, ya da bir mağazada alısveriş yapıyorsunuz. Ortamda çalan şarkıyı uzaklardan hatırlar gibisiniz, ancak bir türlü aklınıza gelmiyor. Ya da..

Myscript Calculator gelişmiş hesaplama uygulaması Myscript Calculator gelişmiş hesaplama uygulaması

Myscript Calculator; adından da anlaşılacağı üzere bir matematiksel hesaplama programı. Program Visual Objects tarafından Android cep telefonu kullanıcıları için hazırlanmış ve bu telefonlarda bulunan Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak..

SkyScanner ucuz uçak bileti bulma uygulaması SkyScanner ucuz uçak bileti bulma uygulaması

Skyscanner; Android işletim sistemi kullanan cep telefonu sahipleri için Skyscanner LTD tarafından geliştirilmiş bir uçak bileti uygulaması. Uygulamanın başarılı bir Türkçe dil desteği bulunuyor. Uygulama Google Play Store üzerinden ücretsiz..

Çapulcu Oyunu Çapulcu Oyunu

Evet yanlış okumadınız ‘Çapulcu Oyunu’. Akıllı girişimciler bu fırsatı hemen değerlendirip oyunu piyasaya sürdüler. Chapul Games adlı firma tarafından geliştirilen oyunun amacı tıpkı gerçekte olduğu gibi TOMA ve polis coplarından..

Nihayet Android Outlook uygulaması Google Play’de Nihayet Android Outlook uygulaması Google Play’de

Outlook’un masaüstünden web’e taşınmasıyla sıkı bir rekabet içine giren Outlook ekibi, akıllı android cihazlarınız için Outlook uygulamasını Google Play’de indirilmeye sundular. Uygulamanın yazılmasında biraz geç kalınmış olabilir ama yeni özellikleriyle..

Android Cihazlarda Kullanabileceğiniz Uygulamalar Android Cihazlarda Kullanabileceğiniz Uygulamalar

Günümüzde hemen hemen herkes akıllı telefona sahiptir. İster istemez bu telefonlar hakkında bilgi sahip olmak ister özellikle kullanabileceği uygulamalar hakkında. Akıllı telefonların en önemli özellikleri ise farklı farklı program geliştiriciler..

12