Blog hakkında

Sen sandboxa girince… Sen sandboxa girince…

Vay arkadaş geçen gün bi googleladım birde ne göreyim? blogum sandboxun derinliklerinde ölmüş gitmiş. Pis çakılmış ama. 2 hafta sandboxta kaldın lan blög. Üşümedin mi hiç oralarda? kim yazı sana..

Depresan.net’te kullanılan temalar Depresan.net’te kullanılan temalar

Sıkıntıdan patlarken aklıma bir fikir geldi. depresan.net’te şuandan (30 Temuz 2013) itibaren değiştirilen temaların bir listesini oluşturacağım. İlk temayı ben yazayım; diğerlerini sevgili depresan bey amca (tema değiştirdikçe) günceller. (güncellersin..

Blög neden kapandı? Blög neden kapandı?

Bir kaç gündür blogun kapalı olmasının sebebi virüstü arkadaşlar. Bu virüs bilgisayarıma bulaştı ama tedbiri elden bırakmamak adına blogu kapattırdım. Bu virüs öyle meret birşey çıktı ki elimi kolumu bağladı...

2013 Yılının en çok tema değiştiren sitesini ilan ediyorum 2013 Yılının en çok tema değiştiren sitesini ilan ediyorum

Eve yanlış duymadınız 2013 yılının ortalarında olmamıza rağmen şimdiden bu ödülü kazanan bir site var. Hemde ödülü kazanan internet sitesi bir günde ortalama 0,91236164512736187 tema değiştirmiş. Sitenin adını merak ediyorsunuz..

Blogun güzelliği Blogun güzelliği

Aslında konu yazmaya gelmemiştim bloga. Sadece yazdığım konularda yorum yönünden neler gelmiş neler gitmiş diye incelemeye geldiydim ve cevap yazarken aşağıdaki şeyle karşılaştım.Önce olayı kavramaya çalıştım. Sonra bir gülme geldi...

Bugüne kadar kullandığım wordpress temalar part 2 Bugüne kadar kullandığım wordpress temalar part 2

Hellö sayın okur. Temaların dayanılmaz cazibesine kapıldığım şu günlerde böyle bir konunun yarım kaldığını görünce içimdeki öküze çüş dedim ve konuya giriştim. Blög bünyesinde zaman zaman kullandığım temalar derlemesinin part..

Bugüne kadar kullandığım wordpress temalar part 1 Bugüne kadar kullandığım wordpress temalar part 1

Merhaba sayın insanoğlu. Bloga ne tür bir yazı yazsam diye hindi gibi düşünürken bu başlık geldi aklıma. Bu konuda şimdiye kadar kullandığım ve denediğim tüm wordpress temalarını bir bir sizlere..

Buralara Yazmayalı Uzun Zaman Olmuş Buralara Yazmayalı Uzun Zaman Olmuş

Buralara yazmayalı uzun zaman oldu gibi. Her defasında yazı yazmak için siteye girdiğimde elim bir türlü gitmedi yönetim paneline. Hep tembellik yaptım :D. Hatta (belki görmüşsünüzdür) bir seferinde yazıyı yazabilmek..

Hazır başlamışken menüyü de yazayım Hazır başlamışken menüyü de yazayım

Tekrar merhaba insanoğlu. Şu üstte görmüş olduğunuz menüyü hangi insan evladı yapmışsa çok iyi yapmış. Ayrıca ücretsiz paylaşılınca yapana kocaman bir teşekkür etmemek ayıp olur. Bu menü orjinalinde 4 farklı..

Tam istediğim gibi oldumu bilemedim Tam istediğim gibi oldumu bilemedim

Evet sayın lan. Blogtaki bazı tasarımsal sıkıntıları çözdüm. Aslında temanın orjinalinde hiç sıkıntıymış gibi durmuyordu ama ben kullanmaya başladığımda kıllanmaya başladım. Temayı orjinali ile karşılaştırsanız biraz daha farklı olduğunu göreceksiniz...