Dizi yorumları

Anger Management dizisi Anger Management dizisi

Şu ramazan aylarında boş kaldıkça yeni diziye başlıyorum. Genelde yazları neredeyse her diziye şöyle bir göz atardım ama bu sene önemli dizilerimin de final yapmasıyla bu işi iyice abarttım. Gelelim..

Siberia Dizisi Siberia Dizisi

Sevgili ‘depresan’ın önerisi ile başladım bu doğaüstü, gerilim dizisine. Sibirya’da gerçekleşecek olan bir reality show için yarışmacılar bu ıssız adaya götürülüyorlar. İlk andan itibaren aralarındaki rekabet başlatılıyor ve izleyenler gerçek..

Yeni Dizim ‘Luther’ Yeni Dizim ‘Luther’

Evet, tatil, yaz ayları ve ben dizi-film partisi yapıyorum kendimce. Ara veren dizilerimin yasını tutmak yerine yeni alternatifleri deniyorum. Benim gibi siz de yeni diziye başlamayı düşünüyor veya da kendinize..

Anime Aşkı Anime Aşkı

Anime yani Japon çizgi filmlerinin hastası olanlar olarak sıkıntımız büyük. Diğerlerine animenin ne olduğunu açıklamak ve anlamalarını sağlamak için çoğumuz büyük uğraşlar içine girmişizdir. “Ne o çizgi film mi seyrediyorsun?”..

True Blood True Blood

Sookie Stackhouse karakterinin yaşadıklarını anlatan, kitaptan uyarlama bir fantastik dizi. Bu dizi hakkında şunu söyleyeyim bir kez izleyen bir daha bırakamıyor! Kitaplarını okuyarak bağımlısı olan biri olarak True Blood’dan bahsetmek..

Mad Men Mad Men

Bu yazıyı yazarken bir yandan da Mad Men içinde geçen şarkılardan seçmeler dinliyorum. Yani diziyi anlatmaya başlamadan müziklerinden bahsettiğime göre düşünün nasıl seçimler yapıyorlar. Mad Men 2007 yılında başlayan dram..

Dizi yorumları1.005 yorum
Huzur sokağı dizisi Huzur sokağı dizisi

Açıkça söylemek isterim ki Türk dizilerindeki entrikalardan, 120 yıl süren aşk püskürüğünden nefret ediyorum. Bunlar yetmezmiş gibi birde acıtasyon ve evde kalmış kızları kendine bağlayan, emekli kesimin 7/24 izlediği aynı..

Avatar – Son HavaBükücü Avatar – Son HavaBükücü

“Bu yaşta çizgi film mi izlenir lan?” demeyiniz sayın okur. Çünkü bu çizgi film tam bir çocuk filmi olsada beni 3 sezon ekran başına bağladı diyebilirim. Aang adlı 12 yaşındaki..

Züğürt Tesellisi Züğürt Tesellisi

İzlediğim The 4400 dizisinin bir bölümünde Collier bunu söyledi. Çok içlendim nedense. Göremeyeceğim bir gelecek için umutlanmaya devam edin arkadaşlar. Züğürt tesellisi benimkisi. Şimdi defolun gidin! “Değişim her zaman sancılı..

Ölmeden önce izlenmesi gereken diziler Ölmeden önce izlenmesi gereken diziler

Ölmeden önce izlemeye mecbur olduğunuz diziler aşağıdadır. Şimdi defolup gidin ve izleyin. Merlin dizisi Spartacus dizisi Nikita dizisi the event dizisi Stargate Universe disizi..

12