Genel kültür

Teknolojinin ve Yeniliğin Hız İle Bütünleşmesi! Teknolojinin ve Yeniliğin Hız İle Bütünleşmesi!

Teknolojinin ve yeniliğin hız ile bütünleşmesi konusunda birbirinden farklı hizmetleri hızlı bir şekilde irdeleyen, kişisel olarak pek çok öğrenciye bireysel bir hizmet sunmaya çalışan özel liseler, kolay ve etkin bir..

Fal Severler’in artık Fal Kulübü Var! Fal Severler’in artık Fal Kulübü Var!

“Fala inanma, falsız da kalma” sözü akılların hep bir köşesinde olsa da, herkes fincanda, kartında ya da burç haritasında çıkanları can kulağıyla dinler… Hele bir de falı, fal yapacak kadar..

Yeni Bilgi Kaynağınız : BilginTurk.net Yeni Bilgi Kaynağınız : BilginTurk.net

Bir günde internet başında ne kadar vakit geçirdiğinizi biliyor musunuz? Belki işiniz gereği çok vakit geçiriyor, belki de akşamları işten eve geldiğiniz de kafanızı dağıtmak için kullanıyorsunuz. Belki araştırmalarınız için..

2013 yılının gündelik popüler erkek giyim modası 2013 yılının gündelik popüler erkek giyim modası

Çoğu erkek modayı pek önemsemez ya da yanlış bir şekilde algılar. Ciddiye almadığı için de çoğu erkek şık ve uyumlu kombinler yaratamıyor ne yazık ki. Oysa modayı yakından takip ederek,..

Genç Bir Yetenek Hayata Veda Etti Genç Bir Yetenek Hayata Veda Etti

Sabah kalktım ve Twitter’ın acı bir ölüm haberiyle çalkalandığını gördüm. Glee dizisinin sevilen, sempatik oyuncusu Cory Monteith bir otel odasında ölü bulunmuş. Diziyi seven ve onun canlandırdığı Finn karakterine bayılan..

Gömlekte Son Moda Gömlekte Son Moda

Kıyafet seçimi her ne kadar bayanlar için zor olsa da bazı kıyafetlerin seçiminde erkekler de bir o kadar zorlanmaktadır. Özellikle gömlek alırken her türlü detaya dikkat eden ve satın aldıkları..

İdeal bir ilişki için 10 altın kural İdeal bir ilişki için 10 altın kural

İlişkiniz yeni olsun eski olsun farketmez. Şartları idealleştirmek sizin elinizde. Bir ömür boyu sürecek ilişkiyi her birey ister. İşte gelecek vaad eden ilişkilerdeki 10 altın kural. Sevdiğinizi karşı tarafa belli..

Galatasaray Real Madrid maçı izle Galatasaray Real Madrid maçı izle

Galatasaray, dünyayı konuşturan futbolu ile yarın gece Real Madrid ile tur atlama yarışına girecekler. Bu kalp ritmi bozan Galatasaray Real Madrid maçını D smart yayınlayacak Galatasaray Real Madrid maçı saat..

Bursa İnsan Kaynakları Danışmanlık, Bursa Danışmanlık ve Hugent.com.tr Bursa İnsan Kaynakları Danışmanlık, Bursa Danışmanlık ve Hugent.com.tr

Bursa İnsan Kaynakları Danışmanlık, büyük şirketlerin problemlerine uzman ve nitelikli eleman kadrosuyla yardımcı olmak için açılmış.İstek ve arzularınıza göre profesyonel kadrosu isteğinize yönelik en iyi yöntemi size söyleyerek sizin üstünüzden..

UEFA takım ve ülke sıralaması hesaplama UEFA takım ve ülke sıralaması hesaplama

UEFA takımları sıralama gereksinimi duymuş. Can sıkıntısından yapacak daha güzel başka bir şey bulamamış arkadaşlar 🙂 (İşte, sonra düşersiniz böyle elime). Neyse ben size anlatayım da merakınızı gidereyim. Uefa’nın şampiyonlar..

Genel kültür1.605 yorum