İnternet teknolojileri

Google Adsense İle İnternetten Para Kazanma Google Adsense İle İnternetten Para Kazanma

Web sitesi sahiplerinin nasıl para kazandığını merak ettiniz mi hiç? Ya da reklam gelirleri diye bir tabir duymuş muydunuz? Eminim duymuşsunuzdur. Google adsense web site sahiplerine, Google reklamlarını kendi web..

AirDroid ile telefonunuzu bilgisayardan yönetin AirDroid ile telefonunuzu bilgisayardan yönetin

Sand Studio tarafından Android işletim sistemli cep telefonları için geliştirilen AirDroid; Android’in devrim niteliğindeki uygulamalarından biri sayılıyor. Uygulama Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirilebiliyor. Oldukça hızlı olan ve telefonu..

Adsense 10. yaşını kutluyor Adsense 10. yaşını kutluyor

Google’ın gelir kaynaklarından birisi olan adsense dün (18 Haziran 2013) 10. yaşını kutladı. Kutlaması öyle sıradan bir kutlama olmadı. Adsense yönetici paneline giriş yapanlar sol alt köşede “10” sayısını görüyor...

Forumlar hakkında bilgi Forumlar hakkında bilgi

Forumlar hepimiz için en güzel paylaşım alanları. İnternetin gelişimiyle birlikte mailleşme ve chat yapma kültürünün ardından gelen forum platformları sayesinde birçok kişiyle birlik fikir alışverişi ve paylaşımlarda bulunabiliyoruz. Forumlar eskiden çok daha rağbet gören..

Ukash Bozdurma Ukash Bozdurma

Ukash kart günümüzde en çok kullanılan ödeme sistemlerinden birisi haline gelmiştir. Peki ukash kart neden bu kadar popüler hale geldi? Ukash kart kredi kartı kullanma zorunluluğunu ortadan kaldıran ödeme sistemidir...

Mac osx leopard ile yasak sitelere giriş Mac osx leopard ile yasak sitelere giriş

Birçok siteye giriş devlet tarafından mahkeme kararı ile yasaklanmıştır. Ancak sistemleri geliştirerek bu yasaklı sitelere giriş sağlanamabilmektedir. Buralara giriş birçok sistem gerektirmektedir. Mac osx leopard ile yasak sitelere giriş çok..

Grafik Programları Grafik Programları

Bilgisayar işletim sistemleri tek başına bir anlam ifade etmez. B sistemleri var eden çeşitli internet araçları ve programlar bulunmaktadır. Bu programların işletim sistemine Entegre edilmesi ile birlikte istemiş olduğunuz işlemi..

Dns değişmeden yasaklı sitelere giriş Dns değişmeden yasaklı sitelere giriş

  Birçok siteye giriş bazen yasaklı olarak kapatılmaktadır. Bu nedenle yasaklı sitelere giriş birçok zaman gerçekten başından kalkılamıyacak sorunlara yol açmaktadır. Artık yasaklı sitelere ulaşmak sanıldığı kadar zor olmamaktadır. Dns..

Skype indir Skype indir

Son zamanlarda görüntülü ve yazılı iletişim konusunda en çok kullanılan programlardan birisi şüphesi Skype’dır. Eğer sende kaliteli bir şekilde görüntülü ve sesli iletişim kurabilmek istiyorsan hemen skype indir bu programla..

Düğün fotoğrafları için mekan önerileri Düğün fotoğrafları için mekan önerileri

Hayatınızda bir kez yaşayacağınız düğününüzü unutulmayacak bir anıya çevirmek istiyorsanız, bol bol düğün fotoğrafı çekmenizde yarar olabilir. Düğün fotoğrafı çektirmeyi düşündüğünüz mekanları internet üzerinden araştırmanızı tavsiye ederiz. Özellikle yurdumuzun dört..