Oyun

Sleeping Dogs oyunu Sleeping Dogs oyunu

Hayat monoton bir şekilde olanca hızında devam ederken, aktif bir bilgisayar ve internet hayatım olsun diye vurdum download’ın dibine dibine. Öncelikle laptop biraz kendine gelin diye iç dış temizlik yaptım..

Oyun238 yorum
İnternette king oynamak İnternette king oynamak

Bilgisayar başında boş vakitleri en iyi değerlendirmenin yollarından ilk şüphesiz oyun oynamaktır. Büyük küçük herkes genellikle boş vakitlerini oyun oynayarak değerlendirir. Çocukların tercihi daha çok flash oyunlar olmasına karşın yetişkinlerin..

Oyun0 yorum
Ben 10 oyunları Ben 10 oyunları

Okulların tatil olmasıyla 3 aylık tatilini nasıl daha eğlenceli geçiririm diye düşünenlerden misiniz? Artık teknolojinin gelişmesi hayatı daha eğlenceli kılıyor. İster telefondan, ister tabletten veya bilgisayarınızdan oynayabileceğiniz binlerce oyun seçeneği..

Oyun0 yorum
Oyunların Şekli Ejderhaoyun.com Sitesi ile Değişiyor Oyunların Şekli Ejderhaoyun.com Sitesi ile Değişiyor

Oyun, bilgisayar ile ilk tanışan insanlardan uzun süredir bilgisayar kullanan insanlara kadar zaman zaman vakit geçirmek yada eğlenmek amacı ile başvurduğu bir yazılım türüdür. İnternet ile birlikte oyun piyasasında da..

Oyun0 yorum
GTA 5 oyunu GTA 5 oyunu

Gta 5 indir / Full / Tek Link   Merhaba arkadaşlar. Bu yazımızda dünyada ve ülkemizde ne çok oynanan bilgisayar oyun serilerinden biri olan GTA serisinin en yeni oyununu, Gta..

Oyun0 yorum
Maharetli Eller                 Maharetli Eller              

Çoğu kimsenin maharetli olduğu ve yapmaktan zevk aldığı bir aktivite olan yemek yapmanın ayrıcalığı farklıdır. Nasıl yapıldığını öğrenmek isteyen ve en azından yemek yapmayı becermek isteyen kişiler için hazırladığımız bu..

Oyun0 yorum
Minecraft Hileleri Minecraft Hileleri

Oyun sektörü artık gelişmiş durumdadır. Oyun yazan yapımcılar her gün özellikle küçük yaştaki kesimin ilgi ve alakasını çekecek tarzda yeni oyunlar yazarak oyun sektörüne katkıda bulunmaktadırlar. Bazı oyunlar vardır ki..

Oyun0 yorum
Linkin Park Recharge oyunu Linkin Park Recharge oyunu

Severek dinlediğim Nu-metal gruplarından biri olan Linkin Park müziğinin yanında farklı bir projeye imza atmış bulunuyor. Müzik ile çok ayrı bir endüstri olan oyun sektörü, Linkin Park Recharge tarayıcı oyunu..

Oyun265 yorum
Aion Online, Dc Universe ve Drakensang Oyunlarına Kayıt Ol Aion Online, Dc Universe ve Drakensang Oyunlarına Kayıt Ol

Aion Online oyununda ; 5 ayrı ırk, 8 farklı sınıf ve 10′dan farklı meslekler bulunmaktadır. World of Warcraft gibi oyunlarda olduğu gibi  karakter ırklara özel sınıflar ayrılmıştır. 10. levelde girebileceğiniz 3 mesleğe ek..

Oyun0 yorum
Kral oyunların adresi Kral oyunların adresi

Oyunlar büyük küçük herkesin en iyi zaman geçirme yöntemlerinden bir tanesidir. İnternette yüzlerce oyun sitesi bulunmakta ve bir çok site kalitesizliği sebebiyle oyun oynamak isteyenlerin zaman israfına neden olmaktadır. Açılmak..

Oyun119 yorum