Sosyal medya

İş bulma sürecinde Linkedin kullanımı İş bulma sürecinde Linkedin kullanımı

Kendisini tatmin etmeyen işinin yerine bir yenisini bulmak veya ilerlemek için daha cazip iş olanakları keşfetmek isteyen internet kullanıcılarına gösterilen en popüler adreslerden biri olan Linkedin platformu yurtdışında aktif olarak..

Sosyal medya162 yorum
Pinterest: Tanımı, özellikleri, avantajları Pinterest: Tanımı, özellikleri, avantajları

Sanal alemin son fenomenlerinden Pinterest; genel anlamda duyguların, bilgilerin, reklamların, tanıtımların, ilgi alanlarının görseller aracılığıyla ifade edildiği bir sosyal medya mecrası olarak tanımlanabilir. Kullanıcıların herhangi bir web sitesinde gördüğü ya..

Sosyal medya211 yorum
Sosyal ağ savaşını kazananlar kaybedenler Sosyal ağ savaşını kazananlar kaybedenler

Neredeyse hergün insanların sosyalleşmelerini sağlamak amacıyla sosyal ağlar kuruluyor. Aslında bu sosyal ağların insanları ne kadar sosyalleştirdikleri ayrı bir tartışma konusu. Bütün gün sosyal ağında takılan, onu bunu beğenip, şuna..

Kaliteli Android kapak fotoğrafları Kaliteli Android kapak fotoğrafları

Android’in önlenemez yükselişini ve nasıl bir teknolojiye sahip olduğunu az çok biliyoruz. Akıllı telefon olsun, diğer kişisel donanımlar olsun bir çok alanda kullanılıyor. Android’in sevimli maskotunu beğenenler için Facebook kapak..

Sosyal medya1.617 yorum
İnstagram Takipçi Satın Alma İşlemi Nasıl Gerçekleştirilir? İnstagram Takipçi Satın Alma İşlemi Nasıl Gerçekleştirilir?

Her geçen gün internet teknolojisinin biraz daha gelişim göstermeye başlaması ve kişilerin bütün işlemleri adına interneti tercih etmeye başlaması ile internette yer alan sosyal paylaşım sitelerinin sayısı da artış göstermeye..

Sosyal Medya Neden Önemli? Sosyal Medya Neden Önemli?

Birçok kez yardım kampanyalarına denk gelmişsinizdir. Artık herkes twitter, facebook, instagram kullanmakta bütün bu alanlarda zaman zaman büyük yardım kampanyaları düzenlenmekte ve belli bir kişiye ya da kuruluşa yardım etmek..

Facebook mu Twitter mı? Facebook mu Twitter mı?

Sosyal medyanın günümüzdeki önemi gittikçe artarken internette en çok ziyaret ettiğimiz sitelerin başında Facebook ve Twitter geliyor. Facebook, oyunları ve sohbet bölümüyle tabi ki çok cezp edici hala. Ama Twitter’ın..

Sosyal medya301 yorum
Karışık facebook kapak fotoğrafları Karışık facebook kapak fotoğrafları

Facebook timeline kapak resimlerini yapanların ne kadar ulvi bir görev üstlendiklerinin fakında mısınız? Adamlar oturuyor abi bilgisayarın başına açıyorlar photoshoplarını (kimbilir belki de paintlerini) başlıyorlar çalışmaya. Bazen duyguları o kadar..

Sosyal medya264 yorum
Sosyal Medya Haberleri Sosyal Medya Haberleri

Sosyal Medya son zamanlarda oldukça önemli bir paylaşım platformu haline geldi. Genellikle Twitter ve Facebook gibi sitelerin başı çektiği sosyal medyanın bu kadar ilerlemesinin en büyük nedenlerinden biri de ünlülerin,..

Sosyal medya178 yorum
Otomatik Facebook Fan Page Yönetimi Otomatik Facebook Fan Page Yönetimi

Facebook sayfalarının önemi yadsınamaz. Keza facebook kullanıcılarının gerçek kullanıcı olması konusunda oldukça hassas. Facebook fan sayfaları da illegal yollar kullanılmadığı sürece ilgi alanına göre beğenilen topluluk ortamları olduğundan, web sitesi..

Sosyal medya177 yorum