Video galeri

Vine video çılgınlığı Vine video çılgınlığı

Nasıl ve nereden çıktığını, kimin neden bu tür videoları çekme ihtiyacı duyduğunu anlamamakla beraber, iyiki de vine videoları çekilmiş diyorum kendi kendime. Kısa zamanda kainatta ses getiren vine videoları aslında..

Video galeri166 yorum
Playstation 4 tanıtım videosu Playstation 4 tanıtım videosu

10 Haziran’da tanıtımı yapılacak olan Playstation 4’ün tanıtım videosu resmi Youtube hesabında paylaşıma sunuldu. Görünüş olarak PS3’e benzeyeceğini düşünsemde internetteki bazı resim ve videolarda bunun aksi olacağının sinyallerini veriyor. Playstation’ın..

Video galeri250 yorum
PES 2014’ün tanıtım videosu PES 2014’ün tanıtım videosu

Evet herkesin (neredeyse her erkeğin) oynadığı PES (Pro Evolution Soccer) oyununun 2014 versiyonu yani PES 2014’ün tanıtım videosu yayınlandı. Bu arada PES 2014’ün 30 Eylül 2013 tarihinde piyasada olacağı bilgisi kulağımıza ulaştı. Oyun..

Video galeri210 yorum
Fifa 2014’ün resmi tanıtımı görücüye çıktı Fifa 2014’ün resmi tanıtımı görücüye çıktı

EA Sports’un artık efsaneleşmiş oyunudur Fifa. Fifa’sız bir playstation ve bilgisayar düşünülemez. Fifa 2014’e Pure Shot ve Precision Movement gibi fonksiyonlar eklenmiş. Fifa 2014’te Türkiye Ligi de olacak. Türkiye ligini..

Video galeri226 yorum
Redhack Halk TV konuşması bölüm 2 Redhack Halk TV konuşması bölüm 2

Dünyanın en iyi ve derin devleti çok iyi bilen bu grubun Halk TV konuşmalarını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz. Konuşmalarıyla “biz nasılda uyutulmuşuz?” sorusunu sordurabiliyor. İstanbul’a yapılacak olan 3. köprünün ismiyle ilgili..

Video galeri265 yorum
Redhack Halk TV konuşması Redhack Halk TV konuşması

Yaptıkları hack girişimleriyle hükümetin dahi bir çok illegal yayın yapan sitelerin korkusu rüyaları olan Redhack’in Halk TV’de ki konuşmasını dinleyebilirsiniz. Kendilerini Marksist ve Sosyalist olarak tanımlıyorlar. 16 yıldır kadar sanal..

Video galeri189 yorum
Galatasaray Shalke maçı geniş özeti Galatasaray Shalke maçı geniş özeti

Şampiyonlar ligindeki temsilcimiz olan Galatasarayın 20 Şubat’ta Schalke ile oynadığı maçın geniş özetini aşağıdan izleyebilirsiniz. Burak Yılmaz’ın 12. dakikada attığı enfes gol, acaba Schalke’yi yenebilecekmiyiz sorusunu aklımıza getirirken dakika 44’te..

Video galeri235 yorum
Nedir lan bu harlem shake çılgınlığı? Nedir lan bu harlem shake çılgınlığı?

Laaaan bu nasıl birşeydir laaaan? Youtube’u facebook’u kasıp kavuruyor bu videolar. Gangnam style gibi. Harlem shake çılgınlığıda 2013’e damgasını vuracak gibi gözüküyor. Biraz araştırma yaptım ve bu harlem shake çılgınlığıyla..

Video galeri205 yorum
En Komik Kamera Şakaları İzle En Komik Kamera Şakaları İzle

Merhabalar, Arkadaşlar yeni bir site buldum. Enkomikvideo.netadında sadece en komik videoları yayınlayan bir site. Alan adı içeriğin büyük bir kısmını anlatıyor zaten. Site için uğraşan büyük bir ekip var ve..

Galatasaray-Fenerbahçe 11.08.2013 süper kupa geniş özeti Galatasaray-Fenerbahçe 11.08.2013 süper kupa geniş özeti

Son iki senedir süper kupayı kaptırmayan Galatasaray’ıma can-ı gönülden tebrik koyuyorum. Fenerbahçe’ye de tebrik koyuyorum. Alıştınız çünkü koyulmaya. İyi direndiniz ama bu direniş size yeterli olmadı. Didier Drogba yine adamlığını..

Video galeri177 yorum
12