Webmaster

Geleceğin yükselen mesleği: SEO uzmanlığı Geleceğin yükselen mesleği: SEO uzmanlığı

  Geleceğin yükselen mesleği: SEO uzmanlığı   Nüfusunun 37 milyonundan fazlası internet kullanan ülkemizde web sitelerinin daha çok trafik almak ve daha fazla satış yapmak adına arama motorlarında üst sıralara..

Webmaster0 yorum
Kaliteli web tasarım örnekleri Kaliteli web tasarım örnekleri

              Çağımızda git gide yaygınlaşmakta olan web tasarımı, her firmanın artık bir olmazsa olmazı haline gelmiş durumda. Son derece önemli bir etkiye sahip olan web tasarımı, bir şirket için..

Webmaster0 yorum
Alanya Tasarım                 Alanya Tasarım              

İnternetin hızla yaygınlaşması ile birlikte artık pek çok müşteri araştırmalarını internet üzerinden gerçekleştirmektedir. İnternet başlı başına bir Pazar haline gelmiş bulunmaktadır. Bu nedenle artık firmalar müşterilerine ulaşmak için bu internet..

Webmaster0 yorum
Icy wordpress teması Icy wordpress teması

Eskiden kullandığım ve kullanmaktan zevk aldığım başka bir wordpress teması olan Icy tema, konu gönderme biçimleriyle temiz bir temadır. Alıntı, video konu, normal konu, link konu gibi zarif konu biçimleri..

Webmaster158 yorum
SEO’nun Önemi SEO’nun Önemi

SEO, dilimizde arama motoru optimizasyonu olarak bilinmektedir. Yani sitenizin Google arama motoru ile olan uyumudur. Daha da açmak gerekirse bir internet kullanıcısı Google’da bir şeyi tarattığı zaman sizin sitenizin üst..

Webmaster244 yorum
WordPress Attitude teması WordPress Attitude teması

Kolay kolay wordpress tema beğenmeyen biri olarak, Attitude wordpress temasının hoşuma kaçtığını dervr-i aleme bildirmek isterim. Bir kaç günlükte olsa Attitude temasını kullanmışlığım ve çöpe atmışlığım vardır. Bilirsiniz ki zor..

Webmaster261 yorum
E-ticaret scripti E-ticaret scripti

İnternet üzerinden satış; günümüzde gerek kobilerin, gerekse büyük ölçekli firmaların yönelmeye ve önem göstermeye başladıkları bir alan oldu. Bu süreçte, açılan mağazaların getirdiği masraflar, ürünlerin teşhir olarak açılması gibi faktörler..

Webmaster956 yorum
Blog dayanışmalarının anlam ve önemi Blog dayanışmalarının anlam ve önemi

Kişisel blog yazarlarının bloglarına genellikle ziyaretçi gelmez. Ziyaretçiden kasıt yorum yapan misafir gelmez. Yorum atmaz çünkü seni merak eden bir kitleye hitap etmiyorsun. Dolayısıyla bu da bilinirliliğini azaltacak trafiğini olumsuz..

Webmaster181 yorum
En İyi Seo Firması En İyi Seo Firması

Google’ın son günlerde yaptığı yenilikler ve güncellemeler SEO konusunda birçok web sitesi sahibini zor duruma düşürdü. Bun güncellemelerle güvenilerek yapılan birçok SEO kuralı da değişti. Web site sahipleri de SEO..

Webmaster156 yorum
İnternetin Olmazsa Olmazı: Seo İnternetin Olmazsa Olmazı: Seo

Pek çok internet kullanıcısı için sanal ağ keyifli bir şekilde zaman geçirilebilecek bir platform olsa da ticaret faaliyetleri ve ticari amaçları olanlar için internet rekabetin son derece güçlü bir şekilde..

Webmaster203 yorum