Konuyu sen seç ben yazayım projesi

Kategori: Webmaster - Yorum Yazın
Konuyu sen seç ben yazayım projesi

Bilirsiniz ki bir çok blog yazarının ortak bir yönü var. Yazamamazlık. Blog yazmanın sıkıntılı olacağını düşünenlerde var. Hiç karışmıyorlar bu işlere. Karışamıyorlar çünkü yazamıyorlar. Bunlardan birisi benim, sensin onlar bunlar şunlar. Bazen düşünüyorum blogu kapattığımda ne yapacağım. Takıldığım webmaster forumları beni durdurabilecek mi? Tabiki durdurmayacak. Yine de biyerlerde patlamak isteyeceksin.

Ben bloguma bazen haftalarca yazı girmiyorum. Nedeni ise yazacak birşeyimin olmaması. Aslında var ama biri iteklerse yazabiliyorum. Çok sıkılıyordum eskiden. Hala içimde birazı kalmış. Tembel blogcular arasında ilk sıralarda olabilirim Hatta ilk sıra kesin benimdir. Ben konuyla ilgili bişeyler yazmak istiyorum. Şimdi bizler bazen blogumuza yazacak yazı bulamadığımızda öküzün trene baktığı gibi bakıyoruz bloga.Yazı yazmaktan çok tasarımıyla ilgileniyoruz. Yazı işi çok külfetli geliyor.

Eğer sabırlı olabilirsek birbirimize konu önerebiliriz. Her türlü konuyla ilgili bişeyler yazabiliriz. Bilimsel araştırmalar bile yapabiliriz. Mesela zıkkımın karekökünü bulup formülünü blogta açıklayabiliriz. Ciddi ciddi geyik yapabiliriz. Herhangi bişeyle ilgili bir yazı yazmamız yeterli olacaktır. Tek yapmanız gereken iyinet üzerindeki konumu takip etmeniz. Konuda daha detaylı anlattım. Bunu başarabilirsek içerik sıkıntısından kurtulmuş olacağız canlarım.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!