Kore Dizi Severlerin Vazgeçemediği Yer; Koreanturk.com İncelemesi

Kategori: Genel - Yorum Yazın
Kore Dizi Severlerin Vazgeçemediği Yer; Koreanturk.com İncelemesi

Kore denildiğinde akıllara gelebilecek her şeyin yer aldığı, Güne Kore hayranlarına büyük ölçüde hitap eden ve hayranlara sayısız imkan sunan Koreantürk 2009 yılında kuruldu ve sürekli gelişerek Güney Kore severler için vazgeçilmez bir plaform olmasıyla 4 yıldır bu yönde çalışmalarını sürdürüyor. Sanal ortamda gerçekleştirilebilecek her şey büyük bir titizlikle Koreantürk takipçilerine yüzlerce çevirmeni ve geniş yönetim kadrosu ile sunulmakta.
200’e yakın çevirmeni ile Türkiye’nin alanında en büyük çeviri ekibine sahip olmasıyla Koreantürk takipçilerine Türkçe altyazılı kore dizilerini en hızlı ve kaliteli sunum ile izleme olanağı sağlıyor. Her yaştan binlerce insanın vazgeçilmezi haline gelen Koreantürk dizi ve film izleme olanağının yanı sıra bünyesinde bulundurduğu chat sistemi ile kore severlerin yardımlaşmasına ve etkili bir iletişim kurmasına imkan sağlamakta.
Güney Kore kültürünün, günlük güncel Güney Kore haberlerinin, dizi-film alanında güncel bilgilerin ve A’dan Z’ye Güney Kore üzerine ulaşabileceğiniz her türlü detayın yer aldığı forum kısmında ise Güney Kore hayranlarının zamanlarını en verimli şekilde geçirmeleri için sıra dışı bir ortam sunulmakta. Eğlenceli yarışmalar, bireysel çalışmalar, topluca filmlerin izlendiği Korku gecesi günleri, 7/24 açık olan Türkiye’nin ilk Kpop radyosu ve üye ve yöneticilerin keyifli zamanlar geçirdiği forum paneli ile Koreantürk üyelerine bir aile ortamı sunuyor.

Her yaş ve gruptan kişinin vazgeçilmezi haline gelen Koreantürk vizyonunda ve misyonunda yer alan, Türkiye’de Güney Kore’nin ve Güney Kore’ye ait bilincin arttırılmasına yönelik çalışmalarıyla büyük adımlar atmaya devam etmekte. Bu geniş aileye dahil olmanız ve Koreantürk’ün takipçilerine sunduğunu olanaklardan yararlanmanız için Koreantürk’ü takipte kalmanızı öneririz.
Site adresi: http://www.koreanturk.com


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!