Kral Dövüşleri

Kategori: Oyun - Yorum Yazın
Kral Dövüşleri

En gözde oyun sitelerinin de içinde bulunduğu bir çok site de yer alan kral dövüşleri, oyun severler tarafından oldukça beğenilmiş bir oyun. Oyunun en can alıcı noktası sadece dövüş efektleri değil bir çok tuş kombinasyonu ile farklı dövüş taktikleri uygulanıyor olması. Oyunda rakiplerin herbirisi bir diğerinden daha güçlü bir duruşa sahip. Hepsinde ayrı ayrı dövüş yöntemleri ve özel güçler yer alıyor bu oyunda.

Oyunu oynamak için klavye tuşlarının kullanıldığını görüyoruz. Oyuna başlayabilmek için ilk ekranda gelen dil seçiminin ardından J harf tuşu ile seçenekleri onaylayabiliyorsunuz. Dövüşçünüzü kendiniz seçebiliyorsunuz, rakip dövüşçü ise bilgisayar tarafından otomatik olarak atanıyor. Karşınızda bir bilgisayarın olması sizin için avantaj çünkü her ne kadar çok iyi hareket etse de, sizin kadar iyi düşünemez. Bu sebeple oyuna bir adım önde başlayacaksınız. Kral dövüşleri gibi çok kaliteli oyunları oyunlar1 adresinde bulabilirsiniz. Bunu da bir tavsiye olarak belirtelim. Çünkü bu zamanda iyi bir oyun sitesi bulmak zorlaştı, tecrübelerden faydalanmak güzel olabilir.

Bu oyun dövüş oyunları içinde belki de en heyecanlısı diyebiliriz. Özellikle rakiplerin çok sert dövüşleri sizi heyecanlandıracak ve dövüşçünüzü daha iyi oynatmaya çalışacaksınız. Görsel efektler de oldukça başarılı oyunda. Bu insanı sanki oyunun içindeymiş gibi bir hissiyata sevk ediyor. Kral dövüşleri oyununu dövüş oyunu sitelerinden bir tanesinde bulabilirsiniz. Oyun flash oyunlar içinde yer alıyor ve sizleri bekliyor. Umarız günlük hayatta hiçbir kavga ve dövüş ile karşılaşmazsınız. Unutmayın ki bu tür oyunlar insanların bazı hissiyatlarını tatmin için masum bir seçenek olabilir. Gerçek hayatta yapmamanız gerekenleri, sanal dünyada yaparak belki o duygularınızı dizginleyebilirsiniz, aynı burada ki dövüşme ve kavga etme duygularını kullandığınız gibi.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!