LG Optimus P920 3D Teknik Özellikleri

Kategori: Kişisel - Yorum Yazın
LG Optimus P920 3D Teknik Özellikleri

Günümüz vazgeçilmez ihtiyaçları arasında yer alarak dünya genelinde olduğu gibi ülkemizde de önemli bir pazar payı oluşmuş bulunan akıllı telefon cihazları arasında LG markası, kullanıcı rahatlığını maksimum seviyeye çıkaracak üretimleri ile yeni nesil üretimlerini tanıtım ve satışa sunmaktadır.

LG markasının önemli ürünlerinden biri olarak kaliteli ve nitelikli olarak kullanıcıların beğenisini kazanmış bulunan lg optimus p920 3D telefonu sitemiz aracılığıyla ziyaretçilerimize sunulmaktadır.

 

LG Optimus P920 3D Özellikleri ve Fiyatları Nedir?

 

LG Optimus P920 3D telefon özellikleri aşağıda yer almaktadır.

Yüz yirm sekiz milimetre yükseklik, altmış sekiz milimetre genişlik, on bir milimetre derinliğe sahip olan LG Optimus P920 3D telefonu yüz altmış yedi gram ağırlığında rahat ve kolay bir kullanımın yanı sıra taşıma kolaylığını da ön plana çıkarmaktadır.

Tasarım olarak şık ve zengin içeriğe sahip olan lg optimus p920 3D ürününde 8 GB dahili hafızanın yanında 32 GB harici hafıza ve microSD kart bulunuyor. Kablosuz olarak video kaydetme özelliği de bulunan LG Optimus P920 3D telefonda Android 2,2 v2,3 güncellenebilir işletim sistemi mevcut bulunmakta. Çift çekirdekli 1 GHz işlemciye sahip olan modelde ayrıca Texas İnstrument OMAP4 bulunuyor.

4,3 İnç ekran özelliği bulunan LG Optimus P920 3D modelinde IPS TFT dokunmatik ekran, 800×480 piksel çözünürlük ve 3D ekran özelliği ile kaydetme, görüntüleme ve paylaşma gerçekleşmekte.

5 Megapiksel ana kameraya sahip olan modelde VGA ön kamera özelliği ile de zengin video ve fotoğraf çekimi mümkün olmakta. Bluetooth, artırabilinir hafıza, entegre kamera, GPS, görüntülü görüşme özellikleri de bulunan telefonda ayrıca klavye dokunmatik olarak tasarlanmış bulunuyor.

LG Optimus P920 3D akıllı telefon özelliklerini ve ayrıntılarını http://www.birnumaram.com/LG-P920-3D-Optimus.html web sayfasına kısa bir ziyaret gerçekleştirerek öğrenebilir, ekonomik fiyat seçeneklerinden anında yararlanabilirsiniz.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!