Linkin Park Recharge oyunu

Kategori: Oyun - Yorum Yazın
Linkin Park Recharge oyunu

Severek dinlediğim Nu-metal gruplarından biri olan Linkin Park müziğinin yanında farklı bir projeye imza atmış bulunuyor. Müzik ile çok ayrı bir endüstri olan oyun sektörü, Linkin Park Recharge tarayıcı oyunu ile yeni bir şekil alacak gibi görünüyor.

Linkin Park Recharge oyununu biraz daha tanıyalım. Dünyanın tüm kaynaklarının tükenmek üzere olduğu uzak bir gelecekte geçiyor Linkin Park Recharge oyunu. Bu kaynaklar makinelere bağlı olarak bazı otoriter kesim tarafından ele geçiriliyor. Linkin Park Recharge oyununun adından da anlaşılacağı üzere, dünyayı yeniden şarj etmek oyunun temel amaçlarından.

Oyun kapalı beta olarak Facebook üzerinden 3D Unity grafik platformuyla oynanabiliyor. Şunu da belirtmek isterim. Linkin Park sürdürülebilir enerji kaynaklarına destek veriyor. Ayrıca Linkin Park Recharge oyunundan gelen yardımlar Haitili insanlara ekmek su olarak geri dönüyor. Linkin Park’ı ve bu projede yer alan herkesi tebrik ediyorum.

Linkin Park Recharhe resmi tanıtım fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz. Resmi web sayfası olan Linkin Park Recharge sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Facebook sayfasına da buradan ulaşabilirsiniz. Linkin Park Recharge oyununun kapalı beta olduğunu bir kez daha vurgulamak isterim. Dünyanı ve enerjini koru!


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!