Mediadrug ile Kolay ve Sorunsuz Mp3 İndirme

Mediadrug ile Kolay ve Sorunsuz Mp3 İndirme

Dinlemek istediğiniz mp3 temin etmek için birçok yol bulunmakta fakat bu yollar her zaman istediğimiz sonucu vermemektedir. İnternette bulunan bazı sitelerden veya müzik indirme programlarından müzik indirmek aynı zamanda virüs ve zararlı içerikleri e cihazlara indirmek anlamına gelebilmektedir.

Tüm bu sıkıntıların önüne geçmek için geliştirilen medaiadrug reklamlara ve zararlı yazılımlara geçit vermemesiyle kullanımı oldukça güvenli. Aranan ya da dinlemek istenen şarkıları hiçbir sınır ya da bekleme olmaksızın hızlı bir şekilde indirmeye olanak tanıyor. Tamamen ücretsiz müzik indirme programı mediadrug içeriğinde bulunan şarkı arşivinin oldukça geniş olmasıyla aranan her türlü şarkı albüm ya da sanatçıya ulaşmayı kolaylaştırıyor. Ayrıca sevilen sanatçının albümünü tek işlemle indirmek sunduğu kolaylıklardan biri olmaktadır.

MediaDrug ile Şarkı indirme

MediaDrug ile Şarkı indirme

 

Çalma listesi oluşturarak da indirilen şarkıları başka bir programa ihtiyaç duymadan dinlenmesini sağlayan medya oynatıcısı özelliğinin yanında ekolayzır ayarlamalarının da yapılabildiği bu mp3 indirme programı, aynı zamanda indirmeden de bu parçaların dinlenebilmesini sağlayabilmektedir. Bununla birlikte indirilen müzik dosyalarının mp3 formatına dönüşümünü de yapabilen bu bedava müzik indirme programı ile başka bir dönüştürme işlemine gerek duyulmamaktadır.

Tamamen ücretsiz olarak indirilip yüklenen bu müzik indirme programı daha sonradan yapılan güncellemelerde ücretsizdir. Hiçbir gizli ödemenin de bulunmadığı bu program aracılığı ile hızlı bir şekilde mp3 indirmek mümkün.

Ayrıca bu kolay kullanımının yanı sıra Türkçe olmasıyla da anlaşılır olan bu program oldukça şık ve modern bir ara yüze sahiptir.

Kolay kullanıma sahip bu bedava mp3 indirme programı, kurulum esnasında birkaç üçüncü parti uygulamalarında yönelik bazı teklifler sunabilmektedir. Bu adımların dikkatle geçilmesi istenmediği takdirde bu uygulamalara erişimi önleyecektir.

 

 

 


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!