Merhaba ulan!

Kategori: Kişisel - Yorum Yazın
Merhaba ulan!

Bir kaç gündür hiç bişey yazmadım sana. Nedeni ise seni satmak isteyişim… Satmıcam seni, bir süre daha bu şekilde gitmeyi düşünüyorum. Sana astronomik rakam verebilecek bir kişi bulamayabilirim. Değerinin dibinde de gitme ihtimalin var. Sen iki paralık blög değilsin. 3 paralık falan olabilirsin anca… Herneyse azizim. Biraz daha blöglamanın bana ve çevremdekilere verdiği rahatsızlıktan dolaaaayı hepinizden özür diler Antalya Belediyesi.

Kendileri çok iyi çalışırlar. En iyi örneğini otobüs ve dolmuş hatlarında görebiliriz. Sağlam bir hocamız var. 21. yüzyıldayız, insanlar uzaya çıkabiliyor ama biz iş yerimize gidemiyoruz. Yetti gari hoca adlı facebook sayfasından durumun içler acısı halini görebilirsiniz. Antalya, dolmuşçuların ” Acaba buradan dolmuş geçiyor mu?” dediği tek memlekettir. Ayrıca durakta bekleyenlerin otobüsü geldiğinde, ataması gelmiş öğretmen gibi sevinmeleri paha piçilemez bir duygu. Bu ve bunun gibilerin memleketi Antalya. Herkes rant peşinde anasını satayım. Biri gelir antkart çıkartır. Diğeri antkartı kaldırıp halkart çıkartır sonra otobüs çilesine son der. Antalya’yı top gibi oynuyorlar. Nereye vursakta paralarını alsak diye konuşmuyorlardır ama bunu düşünüyorlardır eminim. Salak bi yönetime sahibiz. Oyumuz akpye gitmesin diye chpye verdik ama yanlış etmişiz. Akp yine de çalışıyormuş. Pek abuk subuk projeleri yok chp kadar. Bir daha ki seçimlerde mhpye vericem oyumu. Meloik yapıcam biraz.

Rock’çıların hareketi. Bilmem bilirmisiniz? Rock müzik iyidir. Ruhu dinlendirir. Cilde parlaklık verir. Kan dolaşımını hızlandırarak pozitif iyonları vücutta toplar. Boyun kirecini alır. Sonucunda sağlıklı bir bünyeye sahip olursunuz. Eskiden rock müziğin uçlarındaydım. Her çıkan grubu hunharca takip ederdim. Şimdi takip ettiğim gruplar arasında Gökhan Özen ve İsmail YK bulunmakta. Bir çok şarkısını ibretlik derecesinde dinliyorum. Rock müzik öldümü kaldı mı bilemem ama kopüler kültür var oldukça bizlerin yükselişi hep geri planda olacaktır. En sevdiğim kadın vokal Şebnem’dir. O iyidir. Süperdir. İlah gibidir. Tapabilirsiniz. Tapınak gibidir. Siyah giyinirdim eskiden. Annem çok söylenirdi bana hep siyah hep siyah diye. Allahtan perwol siyah sihir diye bişey vardı. Onunla yıkayınca ilk günlü karalığına bürünebiliyordu kotlarım, tişörtlerim. Ama şimdi öyle değilim. Lanet dünya renklendirdi beni. İlk renkli lacoste yaka tişörtüm açık maviydi. Annem bana boncuk gibi olmuşsun dedi. Teyzemde ona keza. O günden sonra ben yelpazeyi genişlettim. Çeşitli renklerde tişörtlerim var artık. Fıstık yeşili tişörtüm en sevdiğim tişörtlerimin arasındadır. Herkes renkli giyinsin. ABzen iyi geliyor renkli giyinmek. Ne öyle o hep kara hep kara?..


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!