Motor Oyunları

Kategori: Genel - Yorum Yazın
Motor Oyunları

Günümüzde bir çok hız ve yarış tutkunu insanın tutkularının peşinde koşması oldukça zor. Bu durumda imdada gerçeğini aratmayan simülasyonlar, oyunlar geliyor. Bir çok oyuncunun favorisi haline gelen motor oyunları, hem oyuncuların hıza olan düşkünlüğünü azaltan hemde sokaklarda bu tehlikelerin yayılmasına engel olan oyunlar oldukça büyük bir oyuncu kitlesi tarafından oynanıyor.
Motor Oyunları1
Yarış oyunlarının doğuşunu simgeleyen “need for speed” serisi hala büyük bir kitle tarafından oynanırken daha basit ve oynanabilirliği oldukça kolay olan flash oyunları en az bu seri kadar ilgi görüyor. Bu oyunların en büyük özelliği olan kolay erişimi ve akıcı oynanabilirliği özellikle çocuk oyuncuların kalbini fethetmiş durumda.

Canı sıkılan her erkek çocuğunun soluğu alacağı yer kuşkusuz bilgisayar başıdır. Burada yapacağı en iyi şey de motor oyunu oynayıp boş vaktini en güzel şeklinde değerlendirmek.

Ülkemizde bulunan 30.000’e yakın flash oyun sitesi var ve bu sitelerde onlarca hatta binlerce yarış oyunu bulunuyor. Başka bir makalede görüşmek üzere esen kalın.

Kaynak: sunoyun.com/


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!