Mustafa Ceceli Menajerliği İçin Bizi Arayın

Kategori: Genel - Yorum Yazın
Mustafa Ceceli Menajerliği İçin Bizi Arayın

Mustafa Ceceli 2 Kasım 1980 tarihinde dünyaya gelmiştir. 6 yaşından itibaren piyano çalmayı öğrenmiştir. Bu yaştan sonra gittiği okullarda da müzik alanında pek çok bilgi edinmiştir. Aynı zamanda çeşitli gruplara katılmış ve pek çok parçada aranjör rolü üstlenmiştir.

Mustafa Cecelimenajerlik firmamız tarafından Ceceli’nin tüm organizasyonları düzenlenmiştir. Pek çok organizasyonun yeri, tarihi ve içeriği konusunda net bilgi veren firmamız için önemli olan memnuniyet sağlayacak projelere ev sahipliği yapmak olacaktır. Sahne kurulumu, ses sistemleri gibi pek çok ayrıntı Mustafa Cecelimenajeri ile çözülmektedir.

Cenk Eren, Merih Ermakstar gibi pek çok ünlü kişinin şarkılarına düzenlemeler yapan Mustafa Ceceli Ozan Doğulu ile tanıştı. Kenan Doğulu tarafından piyasaya çıkarılmış olan Demedi Deme albümünde bulunan Aklım Karıştı şarkısının düzenlemesini yapan Mustafa Ceceli başarı sağladıktan sonra Sezen Aksu ile temasa geçmiştir. Ünlü sanatçının albümlerinde ve şarkılarında kendisine eşlik eden Ceceli pek çok kaliteli aranjeye imza atmıştır. Gidemem, Hükümsüz ve Delilik gibi pek çok şarkının düzenlemesini yapan Ceceli düzenlediği Çakkıdı parçası ile pop müziğine yeni bir soluk getirmiştir. Levent Yüksel, Hande Yener, Emre Altuğ, Melih Görgün, Serdar Ortaç, Murat Boz, Sıla, Betül Demir, Hepsi, Emel Müftüoğlu gibi pek çok sanatçının şarkısına düzenlemeler yapan Mustafa Ceceli başarı merdivenlerini oldukça çabuk tırmanmıştır. Günümüzde pek çok konseri düzenlenen ve pek çok organizasyonda aranan bir sanatçı olmuştur. Mustafa Cecelimenajerlik firmamız için önemli olan organizasyon talebinde bulunan kişilerin istekleri doğrultusunda şık organizasyonlar düzenlemektir.

Organizasyonun konaklama, yol ve yemek masraflarının bütçelemesinden organizasyonun yerinin, tarihinin ve içeriğinin belirlenmesine kadar pek çok işi Mustafa Ceceli ‘nin anlaşmalı olduğu organizasyon şirketleri tarafından gerçekleştirilmektedir.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!