Nikita Dizisi

Nikita Dizisi

Hey blög! şu aralar Nikita’ya fena sardım. Nikita bir dizidir, süperdir, izlenmelidir. Konusunu anlatmak gerekirse; Nikita küçükken uyuşturucu madde kullanıyor ve ölümün eşiğine geliyor. Bu sırada devletin kurduğu ve devletin gizli işlerini yapmakla görevli birim tarafından hayata döndürülüyor. Kısa zaman sonra Nikita’yı ajan olarak yetiştirmeye başlarlar. Nikita da bu durumu hemen çakar ve bu kişilere ihanet eder, birimden kaçar ve birimi yok edebilmek için tüm imkanlarını kullanır.

6 yıl sonra ise Nikita kendisine bir ajan yetiştirir ve bu ajanı birimin içine sokar. Bu kızın adı Alex. İçerde yaşananları bir bilgisayar yazılımı ile Nikita’ya aktarır. Nikita’nın işi zordur. Şuan 1. sezonun 4. bölümüne kadar Türkçe altyazısıyla beraber izleyebilirsiniz.
Güncelleme
Şuanda 3. sezona kadar geldi dizi. Bölümü nikita ve saz arkadaşları ele geçirdi. Daha fazla çalışmak zorunda kalıyor. Yeni düzende bölümün görevi kaçak ajanları geri getirmek. Kaçak ajanların bilmediği konu Percy’nin ölmüş olması. Nikita’nın peşlerine gönderdikleri ajanlar kaçak ajanlara “artık eskisi gibi değil” diyemedikleri için, kaçaklar kendilerini öldürmeye geldiğini düşündükleri için yakalanmıyorlar. Direniş gösterenlerde öldürülüyor, öldürülüyor ama ellerinden birşey gelmiyor. Neyse daha fazla uzatmaya gerenk yok. İzleyin ve görün.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!