Nokia Asha Cep Telefonu

Kategori: Kişisel - Yorum Yazın
Nokia Asha Cep Telefonu

 Cep telefonu denildiği zaman insanların her birinin aklına pek çok farklı şey gelir. Kimi insanlar için cep telefonu yalnızca konuşmaya ve mesajlaşmaya yarayan bir alettir. Ancak kimi insanlara göre de cep telefonu denildiği zaman pek çok bünyesinde barındıran teknolojik aletler gelmektedir. İşte bu insanların aradığı cep telefonu modeli de nokia asha olacaktır.

Müzik dinlemekten hoşlanan insanlar, gittikleri her yerde müzik dinlemek isterler. Ancak bunu yaparken yanlarında mp3 çalar götürmek istemezler. Nokia’nın bu model telefonu sayesinde de zaten mp3 çalara gereksinim olmayacaktır. Çünkü nokia asha cep telefonunun genişletilebilir hafızaya sahip olması, binlerce şarkıyı ve içeriği içerisinde saklamanıza olanak tanımaktadır. Bu cep telefonu sayesinde telefonun hafızasını 32 gb ta kadar arttırma imkanına sahip olabileceksiniz.

Nokia Asha Genel Özellikleri

Artık pek çok cep telefonu markasının kendine özgü uygulama depoları bulunmakta. Bu sayede insanlar satın aldıkları cep telefonlarına pek çok uygulamayı kolaylıkla indirebilmektedir. Nokia Asha cep telefonunu da Nokia uygulama mağazasından alınacak pek çok uygulama ile tam istediğiniz şekilde kişiselleştirebilirsiniz.

Klavyesi sayesinde özellikle mesaj çekmeyi seven insanları kendine çeken Nokia Asha, tuşların kullanım kolaylığı ile birlikte mesajlaşmayı artık bir keyif haline getirmeye başlamıştır. Pek çok sosyal ağa erişim kolaylığı sağlayan bu model sayesinde internet bağlantınızın olduğu her yerde maillerinizi kontrol edebilir ve arkadaşlarınızla çeşitli sosyal ağlar üzerinden dilediğinizce sohbet edebilirsiniz.

Yalnızca gençlerin değil pek çok insanın kullanabileceği tarzda çok çeşitli özelliklere sahip olan Nokia Asha ile birlikte ihtiyacınız olan her şeyi bu cep telefonunda bulabilirsiniz. Bu telefonu ayrıntılı bir şekilde incelemek ve yaptığınız incelemeler sonrasında cep telefonunu satın almak isterseniz http://www.birnumaram.com/Nokia-Asha-201_7615.html#0 adresini ziyaret edebilirsiniz.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!