Noooooluyor oralarda!!!

Kategori: Kişisel - Yorum Yazın
Noooooluyor oralarda!!!

Sıkılmaya başladım. Hayat durmuş gibi yine. Bende bekliyorum öylesine biyerlerden bi atraksiyon bi ekşın gelir mi acaba diye? Yoksa ben mi atraksiyon ve ekşın yapsam bilemedim erkek başıma.

Yine sıradanlaşmış hayatımla başbaşayım. Dangalak dangalak işe gidip, abuk subuk bir şekilde eve geliyorum. İnternet dizilerim siteler vs. derken bi bakmışım sabahın körü olmuş. Nah düzelirsin sen gerizekalı çirkin şey. Kendime garezim var sanki ameke.

Bu arada söylemeliyim ki kola denen illeti çok fazla içmemeye başladım. Bu benim hayatımda attığım en büyük adım sayın okuyucular. Kolanın zararları diye bi sürü şeyler yazıldı çizildi. Hatta açılmamış pet şişenin içinde böcek bile bulundu. Ama ben ne yaptım? Hunharca içmeye devam ettim. Artık bu son noktaydı. Hayatımda köklü değişiklikler için adımlar atmaya çalışıyorum ama monotonluğun verdiği bitkinlik ve gerizekalılık ile bunlardan uzaklaşıyorum.

İnterneti tamamen değilde en azından günde 2 saat kullanıma indirsem gözlerim için çok iyi olacak. Bu genç yaşta gözlerim bozuldu yahu. Ne çok seviyorum ben bu interneti. Bağımlı gibiyim 40 yıllık tinerciler gibi. Onlar da çok geç anladılar yaptıklarının yanlış olduğunu. Kararın neresinden dönerseniz dönün zardır. Bunu unutmayın. Bu felsefe ile yaşamaya başlıcam. Spor salonuna gitmeyi planlıyordum ama ondan vazgeçtim tamamen duygusal sebeplerden ötürü.

Yıllık iznimden sonra çalıştığım iş yeri bana daha bi farklı gelmeye başladı ciğerlerim. Bilemiyorum ama hergün yaptığım işlerden sıkılmış olabilirim. Bir günün diğer günden hiç bir farkının olmadığını anladım. İş değiştirmeyi önümüzdeki 3 yıl içinde düşünmüyorum elbette ama görev değişikliği bana bir iki ay iyi gelecektir diye düşünüyorum. Başka bir departmanda çalışmaya başlıyorum yarından itibaren. Orası biraz soğuk ama olsun ben soğuk adamım işlemez bana. Soğuk yer dediğim şarkuteri bölümü. Ben meyve sebzedeydim. Ot çöp patlıcan kabak derken tam 5 yıl geçirmişim be. Helal olsun bana. Hayatımdaki en uzun iş deneyimi bu.

Belli olmaz kafam atıverir ani bir kararla level atlayabilirim. Çalıştığım iş yerinde belli aralıklarla şef yetiştiriyorlar. Hem kendimi sektörde geliştiririm hem de parasal yönden bana ilaç gibi gelir bu. Yaşımda ilerledi zaten ölcez gitcez. Evlilik gibi bir düşüncem yok gibi bu aralar. Görücü usulüyle istemeye gelirler mi acaba beni? Onlara kahve falan yapmam gerekirmi ki? Neyse bunları konuşmayalım henüz erken. Ayrıca erkeğe görücü gelir mi bilemiyorum. Hiç denk gelmedim ben cicim. Kaderde varsa görücü usulüyle de evleniriz.

Bazen böyle bloga içimi dökmek ve durmaksızın yazı yazmak istiyorum. Kendimi yazarak ifade edebilen asosyal manyaklar gibi hissetmeye başladım. Asosyal manyak ta nedir derseniz eğer onu bende bilmiyorum. Ama öyle bir tanım varsa o kesin ben olurum. O da ayrı bir lahana turşusu sayın okur.

İnternetten para kazanma sanatının dibine dibine vururken, adsense gibi dev reklam pastasından para alamamak bana acayip koymaya başladı. Ben de şu sıralar farklı sektörlerde farklı kelimelere göre en iyi para getiren siteleri araştırmaya başladım. İçlerinden bir çoğu bana yabancı şeyler ama dikişi tutturursan deli paralar kazanabiliyorsunuz. Niche şeysi bu sayın okur. Kelimelere göre analizi google adwords’ten yapabiliyorsun. En çok hangi kelime kazandırıyor görebiliyorsun. İnternetten para kazanma çabalarım sonik hızla devam ederken hayat koşuşturmacsında eriyip gittiğimi hissedebiliyorum. şöyle bi silkelenip kendime gelme çabalarımda sonik hızda devam etmekte.

Bir ara uğrayıp tekrar bişeyler yazarım belki. Yazıyı okuduysanız eğer sağ üstten çarpıya basabilirsiniz. Görmiyim seni bir daha buralarda. Şimdi get out. Cut!


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!