Otomatik Facebook Fan Page Yönetimi

Otomatik Facebook Fan Page Yönetimi

Facebook sayfalarının önemi yadsınamaz. Keza facebook kullanıcılarının gerçek kullanıcı olması konusunda oldukça hassas. Facebook fan sayfaları da illegal yollar kullanılmadığı sürece ilgi alanına göre beğenilen topluluk ortamları olduğundan, web sitesi sahipleri, eticaret yapan girişimciler, satış pazarlama uzmanları için bulunmaz kitleleri de içinde barındırmakta. Örnek olarak kadınlar ile ilgili içerik paylaşan bir site, yemek siteleri, ayakkabı satışı gerçekleştiren bir eticaret sitesi için kadın ağırlıklı beğenisi olan facebook sayfaları reklam-pazarlama için biçilmiş kaftan haline geliyor.

Ancak facebook sayfa sahiplerini bekleyen çok önemli bir konu var. Bu sayfaların yönetimi, keza facebook özgün içerik paylaşımı, paylaşımlara gösterilen kullanıcı tepkileri, güncel sayfalara iki kat kıymet vermekte, diğer kullanıcılara da tavsiye etmektedir. Üstelik iyi kullanıcı geri dönüşü bu sayfanın gelişmesine büyük katkıda bulunmaktadır.

Yazımızın konusu da tam olarak bu noktada başlıyor. Onlarca facebook sayfaya sahip olan bir çok kullanıcı için en büyük sıkıntı, bu sayfaların yönetimi, Otososyal.com facebook sayfa yöneticilerinin hayatını değiştirmeye aday bir proje. Proje girişimcilerinden aldığımız bilgiye göre geri dönüşler de oldukça iyi durumda.

Otomatik Facebook Fan Page Yönetimi

Otososyal.com’un bazı özellikleri şu şekilde

–         Birden fazla sayfaya aynı anda içerik gönderme

–         Başka bir facebook sayfasını kaynak sayfa olarak kullanıp içerik üretme

–         Başka bir tumblr blogunu kaynak sayfa olarak kullanıp içerik üretme

–         Bilgisayarınızda bulunan içerikler ile galeriler oluşturma

–         Dış kaynaklar üzerindeki içerikler ile galeriler oluşturma

–         İleri tarihli birden fazla sayfaya zamanlama

–         Gönderilen içerikler için silme tarihi belirleme

–         Otomatik botlar ile sayfalarınıza galeri ya da kaynaklardan içerik gönderme

Sistem geliştiricileri her gün yeni özellikler ekleyerek kullanıcılarının işlerini kolaylaştırmaya devam ediyor. En dikkat çekici özellik ise ileri tarihli zamanlama, keza kullanıcılar onlarca sayfasına tek bir seferde bir içeriği zamanlayabiliyorlar. Böylelikle her sayfaya tek tek facebook üzerinden girerek içerik zamanlama derdi ortadan kalkmış oluyor.

Otomatik Facebook Sayfa İçerik Gönderme

Bir diğer eşsiz özellik ise otomatik botlar. otososyal.com üzerinde herhangi bir facebook sayfanıza belirli zaman aralıkları ile içerik göndertebilirsiniz. Örnek olarak karikatürlerden oluşan bir galeri oluşturdunuz ve sayfanıza her gün 4 tane karikatür içerği gönderiyorsunuz. Bu işi otomatikleştirmek istemez misiniz? Yeni bir bot oluşturun, karikatür galerinizden, istediğiniz sayfanıza 6 saat de bir olarak ayarlayın ve otososyal bu işi sizin üzerinizden alsın.

Facebook Sayfa İleri Tarihli Zamanlama İçerik Gönderme

Otososyal.com üzerinde birden fazla sayfaya bir içeriği ileri tarihli zamanlayabilirsiniz. Bu özelliğe ek olarak, gönderceğiniz içeriğin ne zaman silineceğine de karar verebilirsiniz. Örnek olarak yarın 12:00’da 20 tane sayfama içerik gönder ve bu içerikleri gönderim zamanından 20dk. sonra sil gibi bir kullanım gerçekten heyecan verici.

Otososyal.com’a hemen üye olabilirsiniz ya da daha detaylı bilgi için geliştiricilerin günün büyük bölümünde online olduğu “otososyal” skype adresini ekleyerek iletişime geçebilirsiniz.

 

 


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!