Outlook nihayet web’e taşındı

Outlook nihayet web’e taşındı

Hotmail 8 yıl aradan sonra köklü bir değişikliğe giderek mail ortamını Outlook.com’a bağladı. Bu radikal kararın altında neler var elbette bilemiyoruz ama kullanıcıların daha kullanışlı bir ortamda mail alıp verebilmeleri kolaylaşacaktır. Outlook.com’u biraz daha inceleyecek olursak;

Modern bir arabirim: daha hızlı ve daha temiz
Basit, akıcı ve etkileşimli Outlook tasarımı, ister masaüstü bilgisayarda isterse telefonda veya tablette olsun kullanımı kolaylaştırır.

En önemli özellikler
Office sayesinde paylaşımda bulunun ve işbirliği yapın

Doğrudan gelen kutunuzda Word, Excel ve PowerPoint dosyalarını sorunsuzca açın ve düzenleyin. SkyDrive kullanarak Office belgelerini, fotoğrafları veya diğer büyük dosyaları kaydedin ve eklerle uğraşmadan arkadaşlarınızla paylaşın.

Kişilerinize hayat katın
Outlook.com adres defterinizi bugünün fotoğrafları, durumları ve güncelleştirmeleriyle hayat buluyor. Outlook, Facebook veya diğer sosyal ağlardan arkadaşlarınızın fotoğraflarını ve en son güncelleştirmeleri görebilirsiniz.

Gelen kutunuzu otomatikleştirin
Outlook.com, istediğiniz e-postaları alabilmeniz için size bültenlerden, sosyal güncelleştirmelerden ve günlük tekliflerden kurtulmanızı sağlayan en iyi araçlar sayesinde sektörün en iyi istenmeyen posta korumasını sunar. Hızlı.

Yeni gelen kutunuz için bir Outlook e-posta adresi alın
Outlook ile yeni bir e-posta adresi alabilirsiniz. Kişileriniz ve önceki e-postalarınız hakkında endişelenmenize gerek yok, onlar sizde kalacak. Üstelik Hotmail adresinize gönderilen iletileri almaya devam edeceksiniz.
Buradan yeni ID alabilirsiniz.

Gelen kutunuza hayat verin — Facebook’u ve Twitter’ı bağlayın
Bağlanın ve arkadaşlarınızın Facebook güncelleştirmelerini ve Tweet’lerini doğrudan gelen kutunuzdan görün. Kişilerinizin bilgileri otomatik olarak eşitlenmiş olduğundan hiçbir şeyi kaçırmazsınız.
Profillerinizi buraya tıklayarak bağlayabilirsiniz.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!