PARMAĞIMDAKİ AÇAN ÇİÇEK

Kategori: Yaşam - Yorum Yazın
PARMAĞIMDAKİ AÇAN ÇİÇEK

Bülbül güle âşıkken gül asla bülbüle yaklaşmazdı. Bir gün bülbülün aşkı öylesine dayanılmaz bir hale geldi ki güle dokunmaya ona sarılmaya karar verdi. Ancak gülün yakıcı dikenleri yüzünden sürekli olarak dokunmakta ona yaklaşmakta büyük bir tereddüt içerisinde kalıyordu. Bir gün tüm cesaretini toparlayıp güle yaklaşır ve bülbül aşkına kavuşmuştur. Gülün dikeni bülbüle batarken orada aşkına kavuşarak ölür. “Kırmız Gül” rengini bülbülün aşkından almıştır. Böylesine güzel bir hikâye ile sevdiklerinize gül yüzük alarak unutulmaz mükemmel bir an yaşatabilirsiniz. Bu yüzük ile sevdiğiniz kadının gül hayranlığını parmağına takabilirsiniz. Her kadın kesinlikle güllere olan sevgisi ve hayranlığı ile bilinmektedir. Sizde bir taş ile iki kuş düşüncesi ile bu yüzük ile hem çiçek hem de pırlanta yüzük hediye etmiş olacaksınız.

Tektaş Gül yüzük ile harika bir evlenme teklifi ya da evlilik yıl dönümü kutlayabilirsiniz. Bu yüzük ile kadınların sürekli çiçek isteme merakını gidermenin keyfini yaşamalısınız. Mağazamızdaki en güzel pırlanta yüzükler ile sevdiğiniz kadının başını döndürebilir hayatınıza kenetleyebilirsiniz. Her kadının hayallerini süsleyen çiçeklerin en güzel parlak şekilde solmadan parmağınızdaki yerini alacaktır. Her kadın muhakkak bir çiçektir. Çiçek gibi olan bu varlıkların en güzelin layık olduğu hissini vermelisiniz. Aşkınızı simgeleyen bu yüzük ile harika bir teklif yapabilirsiniz. Sevdiğiniz kadının doğum gününü eşsiz bir yüzük ile kutlamanın tadını çıkartabilirsiniz. www.louisamour.com sitesinden sipariş verebilirsiniz. En özel yüzük en özel taşlarla süslenmiş olması daha da bir çekici hale getirmektedir. Bir kadının sevgisini, aşkını kazanmak için pırlanta olan bu yüzüğü alarak kendinize büyük bir hediye etmiş olacaksınız. Her bütçeye uygun olan bu yüzükler aşkı çok daha fazla simgelemekte ve asil duruşu ile kadınınızın parmağında sizi büyülemektedir. En güzel davetlerin gözdesi olmak pırlanta kadar kolaydır. Sevdiğiniz kadının aşkını hissetmek istiyorsanız ona onun kadar değerli bir yüzüğü almalısınız.

Havadaki aşk kokusunu herkese yayarak çok daha farklı anlara imza atabilirsiniz. Gül yüzük gören kadınları bu kadarda olmaz dedirtecek eşsiz tasarımı ile göz dolduracak duruşu parmağınıza fazlası ile yakışacaktır. Kadınların her daim yüzünü güldürecek olan bu yüzüğü hemen mağazalarımıza gelerek kolay bir şekilde temin edebilirsiniz. Siz kadınlar değerli olduğunuzu görmek büyük bir mutluluk vermektedir. Bir kadın pırlantadan başka daha ne isteyebilir ki? Elbette bu pırlanta bir ömür aşkın simgesi olarak her an yanınızda her daim sizinledir.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!