Philips Servis Önerim

Kategori: Yaşam - Yorum Yazın
Philips Servis Önerim

Öğrencilik hayatının en güzel dönemlerinden bir tanesi de eve yeni çıktığı yıllardır! Birçok sorun peşinizi bırakmaz ancak bu sorunlarla uğraşmak bile zaman zaman keyif verir insana!

Biz de yurt hayatından sıkılan öğrenciler olarak eve çıkmaya karar verdik ancak bu biraz masraflı oldu. Daha rahat edeceğimizi düşündüğümüz için bu tarz bir karar aldık ancak biraz da pişman olduk…

Philips Servis Noktaları – 444 55 45

Özellikle beyaz eşya ve farklı eşyalar konusunda birçok sıkıntı yaşadık çünkü gerçekten maddi olarak bizleri bir hayli zorlayan alış verişler oldu diyebiliriz. Televizyon bizim vazgeçilmezimiz olacaktı bu yüzden kaliteli bir markayı tercih ettik ve bu anlamda Philips’i seçtik.

Televizyon ile ilgili büyük sorunlar yaşamadık ancak zaman zaman bakım hizmetleri için servis firması çağırmak zorunda kaldık çünkü ürün 2. El olduğu için küçük sorunlar çıkarması da gayet normaldi!

Philips Servis İstanbul firması bu anlamda hizmet aldığımız güvenilir firmalardan bir tanesi ve öğrencilik hayatımız boyunca bizim fazlasıyla kahrımızı çeken özel bir firmadır.

Siz değerli okurlarıma da bu firmayı tavsiye edebilirim çünkü ilgili personel gerçekten büyük bir övgüyü hak ediyor ve kusursuz bir işçilik ile birlikte sizleri memnun etmeyi en iyi şekilde başarıyorlar. Philips servis için sizler de vakit kaybetmeden 444 55 45’i tuşlayabilir ve bu firma hakkında çok daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!